American Truck Simulator – Nový stát plný dobrodružství na amerických silnicích!

Ve studiu SCS Software, které se nachází v České republice, se intenzivně připravují na další rozšíření herního prostředí American Truck Simulator. Tentokrát se zaměřují na stát Oklahoma, který brzy dorazí do hry. Přesné datum vydání zatím nebylo oznámeno, ale nedávno zveřejněné dlouhé herní video naznačuje, že vydání tohoto rozšíření je již na spadnutí.

Oklahoma se stane 13. státem, který bude k dispozici hráčům American Truck Simulatoru. Připojí se tak k již existujícím lokalitám, jako jsou Kalifornie, Nevada, Arizona, Nové Mexiko, Oregon, Washington, Utah, Idaho, Colorado, Wyoming, Montana a Texas. Navíc vývojáři plánují v budoucnu rozšíření hry o stát Kansas.

SCS Software, tvůrci hry, popisují Oklahoma jako rozmanitý stát s bohatou historií a průmyslem. Od velkolepých amerických dálnic, které se táhnou přes kopce s temně rudou skálou, až po moderní města plná kulturních památek a podniků, Oklahoma nabízí mnoho zajímavých míst k prozkoumání. V nejnovějším dlouhém herním videu je možné vidět detailní reprezentaci dálnic, vedlejších silnic a rozlehlých výhledů, které hráče čekají.

Oklahoma je významným zemědělským státem ve Spojených státech amerických. Nejčastěji se zde pěstuje pšenice, a to v takovém množství, že by z ní bylo možné upéct více než 13 miliard bochníků chleba. Důležitou roli hraje také produkce bavlny a chov hospodářských zvířat. Hráči se budou muset věnovat přepravě těchto zemědělských produktů a zásobování farem potřebným vybavením.

Oklahoma je rovněž známá pro svou rozmanitou průmyslovou činnost. Mezi unikátní průmyslová odvětví patří například říční přístav, továrna na autobusy, továrna na stavební technologie, distribuce plynu a chemikálií, továrna na pneumatiky, obchod s nábytkem a veřejné práce. Hráči se mohou těšit na specifické náklady spojené s těmito odvětvími.

SCS Software věnovalo při vytváření herního prostředí Oklahomy zvláštní pozornost průmyslovým oblastem. Součástí rozšíření jsou nové grafické prvky a značky pro depa a servisní stanice vytvořené ve spolupráci s pražským týmem vývojářů.

Celkově se hráči mohou těšit na rozmanité prostředí Oklahomy, které zahrnuje jak malebné venkovské scenerie s obilnými poli a farmami, tak i živé městské prostředí s průmyslovými čtvrtěmi a kulturními památkami. SCS Software se snaží přesně zachytit atmosféru a charakter státu Oklahoma a nabídnout hráčům autentický zážitek z jízdy kamionem po amerických silnicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *