Angry Birds GO! – MOBILNÍ HRY – Vzhůru na závodní dráhu!

Patříte mezi četné fanoušky naštvaných ptáků? Užili jste si hry Angry Birds a Bad Piggies, ale teď hledáte něco trošku jiného? V tom případě se Vám jistě zalíbí má dnešní hra, a to Angry Birds Go!.

Pokud čekáte další díl logické hry, při které se strefujete do zelených prasat a bojujete o svá vajíčka, pak se pletete. Ale ano, fanoušci zelených záporáků se zde dočkají. Vaším úkolem bude porazit své nepřátele v závodech.

Čeká na Vás několik úrovní hry. V té první se setkáme snad s nejznámější postavou této úspěšné série, s červeným ptákem jménem Red. Čeká tady na Vás celkem 5 druhů závodů.

Tím prvním je klasický závod se zelenými prasaty na pozicích soupeřů. Co je Vaším úkolem? Přeci dojet do cíle co nejdřív a umístit se na stupních vítězů. Během jízdy také sbíráte mince, díky kterým si poté vylepšujete závodní vozidlo. Druhý typ závodu, se kterým se během hry určitě setkáte, je Fruit Splat. Zde místo mincí sbíráte ovoce. A pokud se Vám podaří posbírat všechno potřebné ovoce před projetím cílové pásky, budete mít příležitost si opět přilepšit sbíráním mincí.

3_angry_birds_go

Třetím druhem je závod o čas. Zkrátka a dobře musíte dojet do cíle dřív, než vyprší daný čas. Čtvrtým druhem je závod s jedním soupeřem, kterého máte za úkol porazit. A poslední? Zde se setkáte s bossem, kterého musíte porazit, a to rozhodně není lehké! Pokud se Vám to ale podaří, můžete poté právě s poraženým bossem závodit.

Každá postava má speciální vlastnosti, co se týče bonusových schopností. Většina ptáků umí bleskově zrychlovat. Někteří z nich umí metat blesky, prasata zvládnou dokonce létat.

Všechny závody Vám budou znepříjemňovat překážky, které Vás při nárazu značně zpomalí. Narazit můžete také na protivníky, kteří po Vás budou házet bomby ve snaze se Vás zbavit.

Jako velkou nevýhodu hry je třeba jmenovat nemožnost hrát ji bez připojení k síti. Pokud si budete chtít zahrát v dosahu wifi, není to problém. Krácení času mimo dosah to ale může být problém, protože přeci jen běh hry spotřebovává velký objem dat.

Jak se Vám zalíbí jiný dru ptačí hry? Kterou z postav si oblíbíte nejvíce? Podaří se Vám porazit všechny bosse?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+pěkný design, na který jsme zvyklí
+ rozmanité úrovně
+ možnost vylepšit si vozidlo za nasbírané mince
+ variabilita možných závodníků

– možné hrát pouze s datovým připojením
– některé obtížné úrovně

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *