Angry Birds Racing! – Přes prasátka k vítězství!

Angry Birds jsou asi jedna z prvních her, kterou jsem kdy hrála na dotykovém telefonu. Podobně jako většina lidí v době, kdy mít úhlopříčku displeje kolem pěti palců bylo fakt něco. A to to ani není tak dávno, mluvíme o době před asi deseti lety. Nicméně s tím, jak se změnili technologie, pokročily i hry. A Angry Birds se posunulo k závodění, teda skoro. Hra ještě nevyšla pro všechny země.

  • Plánované datum vydání: TBA
  • Vývojář: Rovio Entertainment
  • Platformy: Android

Angry Birds Racing je pořád ve vývoji, to znamená, že si hru nestáhne jen tak každý a nepřidá se k závodění ještě dneska. Ale vývojáři už spustili tzv. soft launch, takže ve vybraných zemích je hra už přístupná a momentálně se pracuje na optimalizaci a vyladění chyb. A taky je to dost času na to zjistit, o čem Angry Birds Racing vlastně má být.

Ve hře budou všechny postavy z předchozích her a na výběr tak bude z více než 50 postaviček. Hráči si můžou najít svého oblíbence z minulosti, nechybí Red, Bomd ani Leonardo. A všichni z nich budou plně customizovatelní. Spolu s vymazlenou postavou pak zamíříte na startovní čáru závodu proti všem ostatním. No a kromě překážek si musíte dávat pozor na hráče z celého světa.

Angry Birds Racing je 2D hra a jako taková by se mohla zdát jednodušší. Funguje na podobném principu jako třeba starší Angry Birds Go! nebo jiné závodní hry. Postavičky ve hře mají svoje vlastní schopnosti a hráč je může vylepšovat a nebo kupovat nové. Takže zpomalení jiného hráče nebo naopak zrychlení vašeho avataru jsou rozhodně ve hře. A když jsme u těch dalších hráčů, nemusíte se omezovat na cizince z druhého konce světa. Pozvěte si vlastní kamarády a nechte je za sebou v oblaku prachu.

Jak už jsem zmínila na začátku, hra zatím neběží globálně, ale jenom v USA a Kanadě. Datum vydání pro zbytek světa vývojáři ještě nezveřejnili. Nicméně soft launch vždycky vede k tomu, že je hra už skoro hotová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *