AOC U2477PWQ

19. 01. 2016 Alexandr Sýkora
950 zhlédnutí

Společnost AOC, která se specializuje na monitory představila další špičkový monitor, nese označení U2477PWQ.

 

Nový špičkový monitor AOC U477PWQ disponující skvělým 4K rozlišením se hodí na pracovní stoly nejen doma, ale i do kanceláří. Nový kompaktní monitor s uhlopříčkou 23,6 palců (59, 9 centimetrů) poskytuje uživatelům příjemné a působivé UHD rozlišení 3 840 x 2 160 bodů. PLS panel monitoru zajišťuje nejlepší podání barev ve všech úhlech a využívá 100% sRGB barevné škály. Monitor také disponuje konektorem HDmi 2.0, které zajišťuje přenosovou rychlost až do 18 GB/s, což dovoluje plynulé přehrávání 4K videí, například s připojením k 4K Blue-ray přehrávači, 4K kameře nebo hrám ve 4K rozlišení. Nechybí zde ani vzhledově zajímavý design, který hravě padne do oka (ne) náročného uživatele.

Díky 23,6″ úhlopříčce je tento monitor ideální volbou pro uživatele s omezeným pracovním prostorem , kteří vyžadují a nebo vyhledávají kvalitní 4K rozlišení. Nastavení monitoru je ve spojení s nejnovějším operačním systémem Windows 10 velmi jednoduché a není zdlouhavé. Kombinace osvědčeného 4K rozlišení s kompaktní velikostí obrazovky přináší extra vysokou hustotu obrázkových bodů, které zajišťují mimořádně ostrý obraz, díky této kombinaci už nemusíte pro vychutnání obrázků vcelku i v nejmenších detailech obrázky nějakým způsobem upravovat. PLS panel přináší precizní barevnou reprodukci a široké pozorovací úhly. Navíc zajišťuje vynikající stálost barev ve všech úhlech pohledu. Monitor tak hravě nabízí uživateli živý obraz ideální pro profesionály v oboru grafiky, poslouží i hravě pro fotografy a filmaře, kteří jsou zvyklí pracovat na menších pracovních monitorech, ale i také pro obyčejné uživatele. Monitor je navíc vybaven funkcí Flicker FREE, jedná se o technologii šetřící zrak uživatele.

Pěkný vzhled monitoru AOC U2477PWQ a jeho bohaté technické vlastnosti a funkce si můžete pořídit za čásku okolo 9 500 Kč.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0