Armored Warfare – NOVINKY – Americký sen?!

Znovu přišel ten čas, kdy do mojí oblíbené tankové arkády přibyl nový obsah. Armored Warfare nám 24. září představilo novou sezónu American Dream. A kromě toho, že jsme se přesunuli na úplně nové mapy víc na západ, objevila se nová vozidla, a dokonce i jeden velitel. Je načase, splnit si svůj americký sen.

  • Datum vydání aktualizace: 24. září 2019
  • Vývojář: My.com, Obsidian Entertainment, Mail.Ru
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Amerika už dávno není ta země, kterou všichni známe. Douglas O’Reilly se narodil v Milwaukee dvěma irským imigrantům. Už od malička dělal problémy, několikrát byl ve vězení a když se přiřítila válka, neváhal. Sám se přidal ke skupině žoldáků a s přibývajícími úspěchy zaujal i samotného Sebastiana Grimma. A zatímco v předchozí kampani byl O’Reilly vedlejší postava, tady dostává svůj vlastní prostor. Douglase si hráči můžou odemknout přes M48 GAU-8 a s ním i jeho unikátní schopnosti.

Update přinesl i nová vozidla. Z Lecrercu se odemyká obrněné vozidlo Griffin 50mm (tier 8) a z Griffinu se hráči dostanou k pěkné lahůdce – M113 Hellfire (tier 9). Pokud si chcete rozšířit svoji sbírku Abramsů, čeká vás na tieru 9 TTB. A po něm velitelské vozítko M48 GAU-8, které jako první v Armored Warfare má rotační kanon.

Nová kampaň a vozidla vždycky potěší, ale lidi z vývojářského týmu navíc přidávají funkce, které si přejí samotní hráči. Nově si tak můžete doplnit munici přímo v misi a zdarma (i když musím říct, že tahle funkce mě osobně zatím nefunguvala). Změnil se respawn systém v PvE bitvách a ubyli některé consumably, které stejně nikdo nepoužíval.

Kampaň American Dream má zatím jenom dvě mise, časem ale dostaneme další dvě a celá kampaň bude stejně dlouhá jako předchozí Moscow Calling a Arabian Nights. Měla by se potom také zpřístupnit speciální odměna za dohrání celé kampaně.

A co vy? Hrajete Armored Warfare a už jste zkoušeli novou kampaň nebo dáváte přednost jiným hrám tohoto žánru?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *