Armored Warfare – NOVINKY – Izraelci jsou tu!

Armored Warfare je multiplayerová tanková arkáda, která se od svého vydání v roce 2015 hodně změnila. A to jak graficky, tak obsahově. Nově se do hry můžete přihlásit přes Steam účet a pokud jste pravidelným hráčem, určitě oceníte novou tankovou větev a nového kontraktora.

Datum vydání: říjen 2015

Vývojáři: My.com, Obsidian Entertainment, Mail.Ru

Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

 

Armored Warfare je podobně jako World of Tanks multiplayerová free-to-play hra s tanky. Základem hry je odemykání nových vozidel a postup do vyšších tierů. K tomu, aby hráč mohl postupovat potřebuje dostatek bodů zkušeností a peněz. Pokud vám nevadí obětovat trochu času, můžete si v klidu všechno potřebné nasbírat v bitvách, a ještě získat nějaké achievementy. Jestli nemáte čas nebo si chcete svoje vozidla vylepšit pěknou kamufláží, stačí vytáhnout kreditku a je to.

Hra nabízí klasické herní mody. A ať už si vyberete PvP nebo PvE bitvy, vždycky jde o to zničit co nejvíc nepřátel a obsadit jejich základnu. Vzhledem k tomu, že v Armored Warfare mají tanky životy, jste odměňování za poškození, které v bitvě způsobíte, a ne za jednotlivé killy. Nemusíte se tak bát, že si s „horším“ vozidlem nezahrajete.

Hlavní tahákem Armored Warfare není férové jednání s hráči (i když by si to nějaké uznání zasloužilo), ale zasazení hry. Ve hře najdete několik druhoválečných strojů, ale drtivá většina vozidel ve hře je poválečná. Můžete se tak těšit na sovětské T-55 nebo západní M60, moderní Challenger, Leopard 2 a časem se dostanete na prototypový Abrams a Armatu. Kromě tanků navíc můžete hráč za průzkumná vozítka (BMP). A jak už jsem zmínila, nově ve hře přibyla izraelská větev tanků nabízející Merkavy a Magachy.

Jestli máte dost toxické komunity u ostatních her tohoto žánru nebo prostě jenom chcete vyzkoušet něco nového, může Armored Warfare jenom doporučit. Nemusíte nic platit, můžete si vybrat z několika hratelných frakcí a díky nízkým požadavkům na váš stroj, si zahrajete i na intru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.