Assassin’s Creed: Origins – NOVINKY – E3 konference Ubisoftu

15. 06. 2017 Tomáš Cajthaml
801 zhlédnutí

V pondělí 12. 6. proběhla Ubisoftí konference na veletrhu E3, kde nám bylo představeno nepřeberné množství trailerů. Například nové FarCry 5, South Park, pokračování závodů The Crew 2 nebo nečekané spojení Rabbitů se světem Nintenda v titulu Mario + Rabbids Kingdom Battle. Co ovšem mě nejvíce zajímalo bylo samozřejmě starověké pokračování tajemného zabijáka.

Nový Assassins Creed: Origins se tedy odehrává ve starověkém Egyptě. První trailer nám však přinesla již konference Microsoftu a to kvůli propagaci schopností nového Xbobx One X. Všechny doposud známé informace, které jsme popisovali v předešlých novinkách se tedy potvrdily.

Zásadnější byl samozřejmě až gameplay, kde byl představen nádherný barevný Egypt. A především zcela nový, propracovaný soubojový systém. Ten je skutečně úplně jiný než v předešlých dílech. Již nejde o nekonečnou kombinaci vykrytí útoku a navazující zabití protivníka. Systém je již více RPG laděný a jde o promyšlený bojový systém, kdy hodně záleží na vašem postupu. Nepřátelé již nevyčkávají až skončíte s jejich kamarádem, ale rovnou po se z Vás snaží nadělat sekanou. Proto je zde opravdu zásadní stealth a jeho využití. Co bych podle videí jediné vytknul je nesmyslně rychlá postava, která při vyskakování ze země vypadá jak čertík z krabičky.

Celé menu characteru, vybavení a schopností je laděné do RPG kabátku, kde dokonce můžete změnit i „dopravní prostředek“. Hra vypadá opravdu slibně a Egypt s nádechem zlatavého odstínu v grafice vypadá překrásně. Snad se tvůrci za ten rok poučili a vyvarují se minulých chyb.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0