Assassin’s Creed Rebellion – NOVINKY – Další pokus o mobilní platformu

29. 06. 2017 Tomáš Cajthaml
1 927 zhlédnutí

Herní studio Ubisoft si s vydáním nového vlajkového titulu dalo pauzu, ovšem to neplatí o vývojářích. Nově chystané Assassin’s Creed Origins, kde budeme ve stopách prastarých faraonů je velkým tahákem tohoto roku. Jako takovou ochutnávku před velkým finále si pro nás Ubisoft připravil titul Assassin’s Creed Rebellion. Nemusíte se bát, není to pokus o vydání dvou velkých titulů. Jde pouze o mobilní free2play záležitost, kde stavíte vlastní vražedné bratrstvo.

Hra je postavena na taktické strategii a lehkého RPG. Vámi sestavená skupina se tak může skládat především ze známých zabijáků jako Ezio Auditore z druhého dílu nebo Aguilar de Nerha známý z filmového zpracování. Mimo známé hrdiny jsou zde také postavy vytvořené přímo pro tuto příležitost a každá má své unikátní schopnosti.

Hra probíhá jako tahová strategie. V zásadě je před vás postavena situace, jako domek plný nepřátel a Vy si musíte poradit, jak ji vyřešíte. Jestli naběhnete dovnitř a rozpoutáte naprostý masakr, nebo zvolíte rychlost a dostanete se k cílům opatrně jako správný zabiják. Každá z akcí má ukazatel procent, který ukazuje šanci pokusu na úspěch. To ovlivňují vlastnosti Vámi vybrané postavy, a proto musíte vybírat co nejlépe, jaký tým pošlete na danou misi.

Další ze zajímavostí je Vaše vlastní pevnost, kterou si samozřejmě můžete vybudovat. Děj je zasazen do 15. století ve Španělsku, takže lze očekávat, že pevnost slouží jako ochranný bod před právě probíhající Inkvizicí. Pevnost můžete rozšiřovat a cvičit schopnosti postav. Také jim opatřovat novou výstroj a výzbroj.

Grafické zpracování hry je na rozdíl od větších sourozenců, nahozená do spíše komiksového kabátku. Nejsem s úplně jistý, jestli u takto velkých značek mají firmy vůbec potřebu dělat mobilní verze. Když si vzpomenu na počin stejnojmenné značky s podtitulem Identity, který nemá nijak velký ohlas, tak si myslím, že opravdu není nutné titul rozšiřovat i na další platformy.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0