Assassin’s Creed Shadows – Nový Název a feudální Japonsko!

Očekávané pokračování Assassin’s Creed od Ubisoftu, dříve označované kódovým názvem Red, představilo svůj oficiální název: Assassin’s Creed Shadows. Tento díl se odehrává v dobách feudálního Japonska a slibuje, že nově definuje RPG s otevřeným světem. Filmový trailer bude mít premiéru 15. května a fanoušci netrpělivě očekávají první pohled do tohoto pohlcujícího světa.

Přechod od Red k Shadows představuje významný milník ve vývoji hry a odráží závazek společnosti Ubisoft přinést poutavý příběh a dynamickou hratelnost. Zatímco filmový trailer může nabídnout pouze letmý pohled na to, co přijde, hráči mohou očekávat komplexnější odhalení na Ubisoft Forward 10. června.

Na sociálních sítích společnosti Ubisoft se objevila zajímavá „hádanka s přesýpacími hodinami“, která naznačuje skrytá tajemství čekající na odhalení. Ti, kteří kód vyluští, budou odměněni, což přidá interaktivní prvek do vzrušení ze hry před jejím uvedením na trh.

Interní úniky poskytly lákavé detaily o hře Assassin’s Creed Shadows, včetně jejího zaměření na dvě hratelné postavy: zkušeného šinobiho a afrického uprchlíka, který se stal samurajem. Ve hře se objeví historické postavy jako Fudžibajaši Nagato, Oda Nobunaga a Hattori Hanzo, které obohatí příběh hry o autentické historické souvislosti.

Uniklý artwork

V reakci na ohlasy z předchozích dílů slibuje hra Shadows zvýšenou úroveň brutality, viscerální souboje a vylepšené stealth mechanismy. Hráči se budou pohybovat v bujném prostředí, využívat vysokou trávu a stíny, aby se vyhnuli odhalení a provedli přesné vraždy.

Hra Shadows čerpá inspiraci z uznávaných titulů, jako jsou Ghost of Tsushima, Sekiro a Elden Ring, a nabízí náročné bitvy a propracovanou umělou inteligenci nepřátel. Nejdůležitější bude kradmost a mrštnost, přičemž oba protagonisté budou moci využívat parkouru a prvků prostředí, aby přelstili své nepřátele.

Odpočítávání do zimního vydání hry Assassin’s Creed Shadows začíná a očekávání stále narůstá. Díky bohatému historickému prostředí, přesvědčivým postavám a inovativním herním mechanismům je hra Shadows připravena nově definovat sérii Assassin’s Creed pro novou generaci hráčů. Zůstaňte naladěni na oficiální filmový trailer z 15. května, kdy vás čeká cesta do feudálního Japonska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *