ASUS GX 860 Buzzard

ASUS GX 860 zaujme svým vzhledem snad každého. 

 

Společnost ASUS představila před několika měsíci novou herní myš s modelovým označením  GX860 Buzzard. Myš je součástí rodiny Republic of Gamers (ROG), tudíž se logicky jedná o herní myš. Podle výrobce má jít o myš, která disponuje opravdu přesným ovládáním, což zajišťuje kvalitní laserový senzor s úctyhodným rozlišením až do 8200 dpi.V září představený model GX 860 je tedy herní model drátové počítačové myši vybavený laserovým rozlišením 50 až již zmiňovaných 8200 dpi, v tomto případě se jedná o dobře známý a kvalitní Avago DNS-9800. Spekulace ohledně osazení velmi kvalitního laseru potvrdil i samotný výrobce již nějaký čas před  oficiálním představením, nutno podotknout, že je to krok zakládající na předchozích výborných ohlasech na starších modelech herních myší.

Herní myš disponuje celkem osmi tlačítky včetně klasického kolečka a tlačítek přepínající DPI a různé profily. Pro pohodlné a kvalitní držení myši se společnost ASUS rozhodla pro osazení příjemného pogumovaného povrchu, který je na většině její konstrukce. Díky tomuto povrchu vám nebude klouzat z ruky a nepomyslíte ani na nepříjemné bolesti a otlaky z dlouhodobého používání. Vysokou životnost a bezproblémovou spolehlivost, kterou vyžaduje každý uživatel nejen herních myší zaručují především kvalitní značková tlačítka Omron. Podle Omronu a ASUSu by tlačítka mohla vydržet až pět milionů stisků.

Nynější uživatelé si chválí především příjemný povrch a design myši, mimo jiné myš také nabízí několik verzí podsvícení. Dále velkým plusem pro zakoupení GX860 je především fakt, že funguje na všech operačních systémech dneška a na ně také nainstalujete aplikaci, která nastavuje samotný chod a chování myši při jejím používání. Herní myš ASUS GX 860 Buzzard pocházející z modelové řady ROG zakoupíte za cenu okolo 1400,-Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *