Asus RoG Horus GK 2000

Herní klávesnice Asus RoG Horus GK 2000

Společnost Asus nedávno oficiálně představila novou herní klávesnici ze své flotily  Republic of Gamers. Tato klávesnice by měla platit za vůbec nejlepší herní klávesnici na trhu. 

Řada Asus Republic of Gamers, jak zní celé její jméno, byla obohacena o tuto novou herní klávesnici s modelovým označením Asus RoG Horus GK 2000. Klávesnice je mechanická a je vybavena všemi obvyklými funkcemi, na které jsme zvyklí. Konstrukce klávesnice je vyrobena z tlustého hliníkového profilu stejně tak, jako je tomu u mechanické klávesnice firmy Corsair Vengeance, konkrétně u modelu Vengeance K95. Na hliníkové základně jsou tedy uložena tlačítka, tudíž nejsou uložena  v  plastovém těle, na což jsme zvyklí u jiných modelů herních klávesnic. Nutno však podotknout, že díky tomuto typu konstrukce a uložení tlačítek bude čištění o něco obtížnější, což je také otázkou zvyku. Klávesnice také disponuje odnímatelnou položkou, která zajistí oporu zápěstí a zamezí tak bolestem rukou. Nechybí zde ani přítomnost odnímatelné opěrky pro mobilní telefony, která je umístěna na nad numerickou částí, jež ale nemá jinou další funkci jako tomu je u klávesnic konkurence Logitech s Arx Dock.

Herní klávesnice Asus RoG Horus GK 2000 je dále vybavena pěti programovatelnými klávesami M ve sloupci napravo, které bude obsluhovat 32bitový procesor, jenž má k dispozici pro uložení profilů 4 MB paměti. Díky přiložené aplikaci od výrobce budeme moci naprogramovat a uložit až 80 maker, do nich lze zapojit i akce myši nebo funkce pro ovládání multimédií. Celkem se tedy do klávesnice „vejde“ deset volitelných uživatelských profilů a nastavení. Klávesnice je vyzbrojena kvalitními tlačítky Cherry MX Red disponující lehkým lineárním stiskem, jež slibují výdr 50 milionů úhozů. Prodej bude možný pouze v jedné variantě a to v černé barvě s červeným LED podsvícením, které lze u každé klávesy jednotlivě vypnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *