Atlas Reactor – NOVINKY – Strategie s dávkou roztomilosti

Tahle hra si získala své fanoušky již svým prvním herním a naprosto úžasným trailerem – je totiž vtipný, barevný a nabitý akcí i skvělými unikátními schopnostmi. Na první pohled byste si dokonce mysleli, že se jedná o nějakou novou MOBA hru od nějakého světoznámého studia. Ale není tomu tak. Vývojáři z Trion Worlds sice již mají na kontě pár známějších kousků – kupříkladu MMORPG Rift a Archeage nebo třeba multiplayerová akční open world hra ve stylu Minecraftu – Trove, ale určitě se nejedná o nějaké AAA tituly. Nicméně stejně jako všechny z jejich předchozích her, i Atlas Reactor je na Steamu a stejně také free to play. A druhá věc – nejedná se vůbec o žádnou MOBA hru, tato hra je totiž tahovou PvP strategií!

atlas

Tato hra zaujala komunitu skoro po všech směrech – hráči si vychvalují bezkonkurenční a inovativní systém spolupráce, různé třídy, velmi poutavou grafiku, specifické schopnosti každého hrdiny, odměny za nové úrovně v podobě bedýnek… no a samozřejmě i možnost hrát zdarma. Hra má ale bohužel také několik záporů – tahový systém je totiž po několika hrách trošičku nudný a repetitivní, pokrok se stává postupně o dost pomalejším, arény jsou dost malinké – ale to jsou jen samé drobnosti, největší chyba teprve přijde – za další třídy (a samozřejmě i různé skiny) si totiž budete muset zaplatit. Nejlevnější z těchto balíčků – All Freelancers Edition vás vyjde na poměrně ještě normálních 30 eur, za kterých dostanete navždy všechny hrdiny, možnost hrát Ranked mode a Custom games, nicméně se pak určitě nedá tvrdit, že je hra úplně free to play.

atals-r

Horší to je ale u Ultimate Reactor Edition, která už stojí neskutečných 100 eur! A přitom navíc dostanete jenom velkou dávku skinů, malý balíček emoji a bannerů a 60 GG Boostů a Mod Tokenů a také 3 předměty z Atlas Reactoru převedené do dalších z jejich her – Trove (Lil‘ Pup), Rift (Rampartův štít a Asany meč) a Defiance (Zukiinu helmu). Sice to zní pěkně, ale opravdu to stojí za tak vysokou cenu? Posuďte sami, hra již vyšla i z předběžného přístupu a můžete si jí tak zadarmo (alespoň z části) vyzkoušet na Steamu i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.