Atomic Heart – NOVINKY – Atompunkové RPG možná vyjde už letos!

23. 05. 2021 Nikola Štěrbová
451 zhlédnutí

Atomic Heart je připravované open world RPG od ruských vývojářů ze studia Mundfish. Demo na tuhle hru vyšlo už v roce 2019 a i když pořád není pevně stanoveno datum vydání, podle posledních trailerů a fotek jsou vývojáři už skoro u konce. Takže je nejvyšší čas shrnout si o čem Aromic Heart bude.

 • Plánované datum vydání: 2021
 • Vývojář: Mundfish
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S

Atomic Heart zve hráče do alternativního světa, ve kterém se Sovětský svaz nerozpadl a vlastně se mu vede celkem dobře. Profesor Sechenov má jasnou představu o tom, jak by měla budoucnost celého světa vypadat. Jeho projekt ‚Kolektiv‘ se snaží vyvinout nový druh člověka, který není zatížen vlastní osobností, malichernými cíli nebo osobností, ale dělá všechno pro dobro kolektivu.

Druhá světová válka se prohnala světem a i přes velkou produkci válečných robotů Sovětský svaz ztratil 200 millionů obyvatel. Ekonomika se propadá a nedostatek obyvatel vede k malé produkci. Vláda se obrací na profesora Sechenova s prosbou o vytvoření robotické pracovní síly, levné a výkonné. Díky tomu dochází o několik let později ke spuštění sítě ‚Kolektiv 1.0‘ a trh zaplavují levní roboti, přesně podle plánu.

V té stejné době Sechenov přichází s revolučním objevem na poli Neuropolymerů, díky ním je schopný vytvořit organické čipy, které se dají implantovat lidem. Jedno vede k druhému a sít ‚Kolektiv 2.0‘ začínají využívat první lidé.

Hráč se v roli agenta KGB s kodovým označením P-3 dostává k vyšetřování továrny na roboty, která se odmlčela. S počítačem ovládanými pracovníky není moc těžké domyslet si, co se asi stalo. A několik chvilek později už držíte v ruce zbraň a ničíte jednoho robota za druhým.

Atomic Heart láká na celkem originální příběh a krásný svět. Grafické zpracování je tady na hodně vysoké úrovni. Jde o indie studio, které si s modely a texturami opravdu pohrálo. Hra vypadá trochu jako mix mezi Metrem a Falloutem a otevřený svět by měl vážně nabídnout nezapomenutelný zážitek.

Hra zatím bohužel nemá stanoveno datum vydání, ale podle vývojář bychom si Atomic Heart mohli zahrát už letos a to na všech platformách.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0