Bad Piggies – MOBILNÍ HRY – Záporáci v hlavní roli!

Jste fanouškem hry Angry Birds, ale zalíbila se Vám více zlá strana, tedy prasata? Chtěli jste se někdy podívat na věc z jejich úhlu pohledu a zahrát si hru z jejich perspektivy? Pokud jste odpověděli ano, je hra Bad Piggies, na kterou se podíváme dnes, pro Vás přímo ideální!

Jak už název napovídá, v této hře budou hlavními postavami „záporáci“ ze hry Angry Birds. Nejen ptáci, ale i prasata si získala své fanoušky a na to vývojáři této mega úspěšné hry zareagovali. V roce 2012 vyšla hra Bad Piggies, v překladu Zlá prasátka, která se téměř přes noc stala obrovským hitem, ostatně jako Angry Birds. Co se grafiky týče, můžeme očekávat již známý, velmi povedený design a příjemnou, hodící se hudbu s velkým množstvím zvukových efektů pro nejrůznější situace.

Ve hře Bad Piggies se ukáže, jak zdatnými mechaniky jste. Vaším úkolem bude sestavit z dostupných dílů vozítko tak, aby vždy Vašeho pasažéra, jednoho z prasátek, dovezlo ve zdraví až do cíle, tedy za vajíčkem. Po dosáhnutí černobílého praporku se Vám vždy otevře další, ještě záludnější level.

Bad Piggies

Úrovně jsou, jako v Angry Birds, děleny do několika částí. V první budete přepravovat prasátka v pozemních vozících, v další se již vznesete do oblak. Najdete zde také tematicky laděné úrovně, například Halloween.

Od vydání v roce 2012 si hra získala nespočet fanoušků po celém světě. I dnes patří mezi nejoblíbenější a nejstahovanější hry na Google Play. Zde si jí pořídilo více než 50 milionů uživatelů. Více než milionu uživatelů ji ohodnotilo a udělilo 4,3 hvězdičky z celkových pěti. Na App Store je hodnocení ještě o něco lepší, 4,5 hvězdičky z celkových pěti.

Stanete se na chvíli záporáky a budete pomáhat prasátkům na cestě za získáním ptačích vajec?

Ke stažení na App Store a Google Play.

+ již známé (a oblíbené) postavy
+ povedená grafika
+ příjemná dokreslující hudba
+ velké množství úrovní

– některé záludné úkoly
– po čase jsou úrovně stereotypní

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *