Badland – MOBILNÍ HRY – Dechberoucí adventura!

Zahrajete si rádi dobrou plošinovou hru s kouzelnou grafikou? Máte v oblibě povedené adventury? V tom případě se Vám určitě zalíbí oceněními ověnčená hra Badland!

Zapnutím hry se rázem ocitáme v kouzelně vypadajícím lese. Na první pohled je zde vše dokonalé. A na ten druhý? Možná, že tu přeci jen něco neklape. V těle malého obyvatele lesa se vydáváme na cestu za poznáním, která je, bohužel, lemovaná překážkami na každém kroku! Dělejte vše pro to, abyste zůstali v záběru a nic Vás nerozmačkalo! Kromě ozubených kol, padajících kamenů a dalších nepříjemností, na Vás také čekají bonusy. Některé Vám cestu ulehčí, některé jsou ale zákeřné a nemile Vám výpravu znepříjemní. Nevíte totiž, zda Vás kulička zvětší, či zmenší a jak se Vám to bude při průletu lesem hodit!

Badland

Vývojáři si velmi zakládají zejména na grafickém zpracování, které je opravdu dechberoucí. Doplňují ho pečlivě vybranou hudbou a zvuky lesa, které velmi vhodně dokreslují atmosféru hry.

Kromě módu singleplayera, který přináší bezpočet zajímavých úrovní, nám vývojáři nabízejí další dva módy. V kooperačním způsobu hry se snažíte dostat co nejdále až se třemi dalšími přáteli. Pokud máte náladu spíše na drsnější hru, můžete si zahrát versus mód, ve kterém je dovoleno opravdu vše (neříkám, že byste měli protihráče strkat do ozubených kol, nezapomeňte ale, že to udělat můžete!).

Hra byla vydána v roce 2012 a od té doby si získala více než 30 milionů fanoušků z více než 83 zemí! Co se týče hodnocení, známka 4,5 z celkových pěti je velmi slušná. Vezmeme-li navíc ještě v úvahu, že ji ohodnotilo téměř jeden a půl milionu hráčů!

Kromě ocenění od hráčů se hře dostalo také velmi zajímavých a pozitivních ohlasů od nejrůznějších herních magazínů a portálů, ze kterých můžeme jmenovat například AppSmile, TouchArcade nebo AppSpy.

Ke stažení Google Play, nebo AppStore.

+ velmi pěkná grafika
+ hezky dokresleno hudbou
+ tajemná, příjemná atmosféra

– některé zákeřné bonusy a překážky

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *