Bag it! – MOBILNÍ HRY – Staňte se profesionálem ve skládání nákupu!

Myslíte si, že nakládání nákupu do papírové tašky je ta největší otrava na světě? Nebaví vás tenhle nutný závěr nakupování? V tom případě je hra Bag it! jako dělaná na to, aby vám otevřela oči, protože i skládání nákupu může být zábava!

Hlavními hrdiny této příležitostné logické hry jsou vychechtaný meloun, zamračené mléko, ustrašené plato vajec nebo vyšperkovaný banán. Že nevěříte? V dnešní hře Bag it! je totiž vaším úkolem naskládat všechen nákup do klasické papírové tašky. Může se to zdát jako jednoduchý úkol, opak je ale pravdou!

V prvních úrovních se vám může zdát skládání nakoupených potravin velmi snadným úkolem. Postupně se ale úrovně stávají obtížnějšími a obtížnějšími. Poradíte si s ustrašenými vajíčky, se kterými musíte zacházet velmi opatrně? Oblíbíte si papírový sáček s cereáliemi, který musí být vždy navrchu, jinak vám nadělá v tašce pěknou neplechu? Jako by to nebylo málo, každá úroveň má svůj speciální úkol. Zaplníte alespoň 90% tašky? Podaří se vám splnit úkol bez rozbitého zboží?

Bonusové body můžete získat také za vytvoření skupin potravin. Podaří se vám dát k sobě krabici mléka a plechovku limonády? Gratulujeme, 300 bodů je vašich. Dáte dva kusy od těchto nápojů do těsné blízkosti? Ještě lépe! Vytvořili jste dvojité rande, a proto získáváte další body!Bag it!

Nebudete ale muset jen skládat nákup do tašky. Ve druhé úrovni bude vaším úkolem rozbít co nejvíce věcí! Zde budou vašimi nejlepšími přáteli těžké melouny a krabice s mlékem.

Nebo se vám nejvíce zalíbí úrovně, ve kterých se budete muset poprat s velkými potravinami a okolo nich nacpat ty menší?

Hra vyšla v roce 2011 a dostala se do TOP 10 aplikací toho roku. V současné době má více než milion stažení a hodnotilo ji více než 30 tisíc hráčů, kteří jí udělili hodnocení 4,1 hvězdičky z celkových pěti.

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ velmi chytlavé
+ variabilita úrovní
+ skvělé grafické zpracování

– narazíte i na složitější úrovně

9/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.