Baldur’s Gate 3 – Sběratelé pozor! Fyzické vydání Baldur’s Gate 3 bylo oznámeno!

Chtěli jste si pořídit fyzickou verzi hry Baldur’s Gate 3 od společnosti Larian Studios, a když byla oznámena pouze možnost digitálu, uronili slzu? Společnost nyní přichází s edicí přímo pro vás a dokonce to stojí za úvahu. Tato verze totiž obsahuje nejen samotnou hru na několika discích, ale také různé bonusy, jako je po umělecké stránce, pěkně provedený plakát Mind Flayer, látková mapa a fyzická krabice. Kromě toho je možné si pořídit i fyzické kopie původních her Baldur’s Gate a Baldur’s Gate 2.

Fyzická edice Baldur’s Gate 3: Deluxe Edition bude dostupná pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X v prvním čtvrtletí roku 2024 za cenu 79,99 dolarů. Krabicové vydání bude exkluzivně prodáváno a doplňováno ve vlastním obchodě společnosti Larian. Tímto způsobem se vývojáři vyhnou situaci, kdy deluxe verzi vyráběli uměle a byla tedy vzácná. Larian zdůraznili, že hráči nemusí být zpanikařeni, pokud se jim nepodaří získat první várku fyzických kopií, protože další budou následovat.

Balení Deluxe Edition obsahuje disky a krabici se samotnou hrou Baldur’s Gate 3, původní soundtrack na třech CD, látkovou mapu světa, dvě látkové nášivky a 32 samolepek včetně zábavné samolepky Intellect Devourer. Na systémech PS5 a Xbox Series X bude možné hru hrát přímo z disku, kdežto na PC je DVD s instalačním programem a dodává se s Steam klíčem.

Fyzická edice obsahuje také všechny bonusy z digitální Deluxe edice, jako jsou Divinity Item Pack, Balíček písní barda, Exkluzivní kůže na kostky, Obrazy z Rivellonu, Pouzdro dobrodruha, digitální OST, digitální artbook a digitální listy postav. Společnost Larian zdůraznila, že tato edice představuje nový přístup k fyzickým médiím a hodlají v něm pokračovat i v budoucnu.

Baldur’s Gate 3 je momentálně dostupný na Macu, PlayStationu 5 a Windows PC. Verze pro konzole Xbox Series X a Series S se objeví v prosinci, ale konkrétní datum vydání zatím nebylo oznámeno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *