Bang-On Balls Chronicles – NOVINKY – Coutrybally ve 4K!

Countryballs mají konečně vlastní hru! Přesně taková byla moje reakce při sledování traileru Bang-On Balls Chronicles, 3D platformeru studia Exit Plan Games, která vyjde už 3. března do Early Accessu.

  • Datum vydání: 3. března 2021
  • Vývojář: Exit Plan Games
  • Platformy: Microsoft Windows

První hra nového studia složená ze špičkových vývojářů (Techland, CDPR), se bude točit kolem koulí s namalovanými vlajkami. Já vím, nezní to stejně jako kdyby vývojáři řekli, že pracují na epickém RPG, ale! Jak sami vývojáři říkají, díky zkušenostem z AAA studií, ví přesně jak udělat dobrou hru. A proč si nevzít jeden z nejlepších meme formátu a předělat ho na 3D platformer?

Bang-On Balls Chronicles zní jako jednoduchá hra, ve které se na mapě jenom valí koule, ale ve skutečnosti je mnohem komplexnější. Díky propracovanému AI se každá koule chová jinak, detailní levely nabízí desítky míst, které stojí za objevení, multiplayer pouští do hry další hráče bez kterých by to nebyla zábava a epické bitvy nechávají ožít historii před hráčovýma očima.

Celou hru si hráč bude moct projít v singlu, ale hra zároveň nabízí možnost multiplayeru pro 2-4 hráče. Lehce historií inspirované dobrodružství najednou nabírá na zajímavosti.

Výprava napříč stoletími začne u vikingů. V ideální době na přepadávání lodí a plenění vesnic. Vývojáři plánují přidávat postupně do hry další obsah, takže po vikinzích by mohl přijít divoký západ, feudální Japonsko a závod v dobývání kosmu.

Bang-On Balls Chronicles jde do Early Accessu už zítra. Vývojáři chtějí dostat zpětnou vazbu od hráčů a společně s nimi vytvořit hru, která se bude líbit oběma stranám. Na Discord budou hráči moci sdílet s vývojáři nejen svoje dojmy ze hry, ale hlavně jim nahlašovat chyby a představovat nové nápady. A jako odměnu za zapojení do Early Accessu hry čeká na hráče speciální odměna, předměty přímo od vývojářů (některé speciálně pro vývojáře).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *