Barn Finders – NOVINKY – Strejda Billy potřebuje pomoc!

08. 03. 2020 Nikola Štěrbová
1 070 zhlédnutí

Na začátku 90. let se v zemi zvané Ameryka (něco jako naše Amerika) zrodila firma, která pomáhá dobrým lidem z jihu vyklidit staré stodoly a zbavit se všeho, co má alespoň nějakou cenu. Minimálně takový byl bussiness plán, ale Strejda Billy není úplně hlava na vedení podniku a někdo mu s tím musí pomoct.

 • Plánované datum vydání: květen 2020
 • Vývojář: Duality Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Mac OS

Barn Finders začalo svoji kampaň na Kickstarteru hodně úspěšně a díky tomu už je venku první demo verze hry. Kdo by taky nechtěl hru, která kombinuje Mistry zastavárny a Mistry akcí?

Demo verze hráče seznamuje s hlavními herními mechanikami a základními funkcemi. Hráč si nejdřív vybere stodolu, kterou by chtěl prozkoumat a když už je u počítače, může se podívat do mailu. Tam najde speciální zakázku od známého, který hledá neobvyklý předmět, za který je ochoten zaplatit navíc, když ho najdete.

Samotná stodola nebo skladová jednotka (ukázaná v demu) je plná starých krámů a vaším úkolem je projít každé zákoutí a najít věci, které by se dali zpeněžit. Některé drobnosti se dají prodat na místě, jiné si musíte naložit do auta a prodat je zpátky doma/ v obchodě.

Hledání cenností a jejich prodávání je jenom část hry. V demu je několik částí motorky, které postupně sbíráte, restaurujete a skládáte dohromady, aby se dala prodat. Podobně jsou na tom cennosti, které se sice nemusí kompletovat, ale jsou špinavé, rozbité nebo jim prostě můžou vypadat líp. Díky tomu se Barn Finders netočí jenom kolem sbírání a prodávání, ale je tam pořád co dělat.

Barn Finders dává dohromady několik her a pořadů a dělá z nich ultimátní hru. Navíc přidává pěknou grafiku a tunu narážek na jižany, zastavárny, filmy, prostě na cokoliv si vzpomenete. Snad vývojáři všechno do května stihnou a Barn Finders natrvalo přibude do mojí knihovny.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0