Batman: Arkham Shadow – Další VR hra pro Meta Quest 3!

Rocksteady Studios, vývojáři série Batman: Arkham, oznámili nový titul pro VR s názvem Batman: Arkham Shadow. Zdá se však, že o vývoj této hry se spíše než Rocksteady Studios stará studio Camouflaj, které stojí za hrami jako République a Iron Man VR.

V dopise, který napsal zakladatel a generální ředitel společnosti Camouflaj Ryan Payton, se uvádí, že hra Batman: Arkham Shadow je navržena jako ultimátní VR hra, která plně využívá možností Meta Quest 3. Teaser trailer naznačuje, že hlavním padouchem v této hře bude Scarecrow.

Společnost Meta, která stojí za Meta Quest 3, oznámila, že hra Batman: Arkham Shadow bude k dispozici exkluzivně pro tento headset VR. Hru vyvíjí společnost Camouflaj ve spolupráci s Oculus Studios, vývojáři hry Iron Man VR. Teaser trailer sice o hře mnoho neprozrazuje, ale ukazuje Batmana, jak se potuluje deštivými ulicemi Gotham City. Naznačuje, že hra bude obsahovat úseky klouzání městem, podobně jako oblíbená funkce ve hře Batman: Arkham City.

Zatím nebyly zveřejněny žádné informace o hlasovém herci Batmana, protože Kevin Conroy, známý svým ikonickým ztvárněním Batmana, zemřel v roce 2022 po dokončení svých replik pro Suicide Squad: Kill the Justice League.

Batman: Arkham Shadow je druhou hrou ze série Batman: Arkham, která se dočkala VR adaptace. První z nich, Batman: Arkham VR, vyšla v roce 2016 a sklidila smíšené ohlasy.

Hra Batman: Arkham Shadow má být vydána exkluzivně pro Meta Quest 3 ještě letos. Očekává se, že další podrobnosti o hře budou odhaleny během Summer Game Festu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *