Batman: The Telltale Series – NOVINKY

01. 08. 2016 Zuzana Bumbová
1 233 zhlédnutí

Batman má už na svém kontě nespočet úspěšných filmů i her a kvanta nových nás ještě čekají. Nyní se do jeho příběhu pustila další slavná společnost – a tentokrát to byla Telltale Games. Už jen to, že se do toho pustili právě oni, je zajisté dobrá zpráva. Telltale má na svém kontě již mnoho populárních a velmi dobře hodnocených her, včetně adaptací jiných známých her a knižních (či komiksových) sérií, jako jsou Game of Thrones, Borderlands, a samozřejmě nelze opomenout jejich nejznámější adaptaci – The Walking Dead.

Co je však na této hře velmi nezvyklé, je to, že tentokrát zde nejspíše opravdu budeme hrát za hlavní postavu tohoto universa, a to za samotného Batmana. Napovídá tomu oficiální vyjádření tvůrců hry, ve kterém stojí, že tato adaptace Batmana poskytne fanouškům možnost ponořit se hlouběji do složitého života a mysli Bruce Wayna, prozkoumat dvojitost jeho vlastní identity a bojovat s odpovědností při záchraně města, které je ovládáno korupcí a kriminalitou, a to vše z první ruky. Je také pravděpodobné, že si v nějaké fázi hry zahrajeme i za jinou postavu, kterou by nejspíše byla Catwoman. Tato zpráva však ještě nebyla potvrzena. Těšit se ale jistě můžeme na mnoho známých tváří, již v prvním traileru se objevila Vicki Vale, Harvey Dent a don Falcone.

Jistě zde nebudeme zklamáni ani výběrem dabérů, jelikož Batmana namluvil známý herní dabér Troy Baker, který propůjčil svůj hlas postavám jako je drsný  Joel z The Last of Us nebo ikonický Pagan Min z Far Cry 4. Hlas Catwoman pak patří další proslulé dabérce, konkrétně Lauře Bailey, kterou jistě mnozí znáte jako mocnou Jainu Proudmoore z World of Warcraft, či jako krásnou upírku Seranu ze Skyrimu. Ta již dokonce v minulosti dabovala i postavy v jiných Telltale hrách, například Lady Gwyn Whitehill z Game of Thrones.

Batman-Catwoman-Batman-Telltale

Hra má – jak je již u Telltale zvykem – vycházet postupně po jednotlivých epizodách, a to již v průběhu letošního léta, a pokud vše půjde podle plánu, tak i poslední epizoda vyjde ještě v tomto roku. Dohromady se dočkáme klasických pěti epizod, z nichž první vyjde již 2. srpna, a to na PC, PS4 a Xbox One.  A nám nezbývá než doufat, že si tato společnost připíše na svůj účet další skvělou příběhovku.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0