Battlefield 1 DLC Apocalypse – NOVINKY – Důstojné rozloučení? Snad!

Na podzim roku 2016 přineslo švédské studio DICE ve spolupráci s vydavatelstvím Electronic Arts velmi očekávaný titul jménem Battlefield 1. Na první pohled nerevolučně vyhlížející FPS stříkečka však přinesla neuvěřitelně propracovaný systém destrukčního modelu, díky kterému bylo možné zničit téměř vše na mapě. Mimo to hra nabízela chytlavý výčet herních módů a zajímavý obsah celkově. Naprostou špičkou oboru bylo vykreslení enginu Frostbite, díky němuž hra vypadá, ještě dnes, v porovnání s novějšími tituly, nutno podotknout, naprosto skvěle. K tomu i zvuková stránka je na skvěle úrovni a vy si tak opravdu připadáte jako na frontě.

Rok 2018 bude ale pro Battlefield 1 definitivním koncem, neboť jej čeká poslední ohlášené DLC a pak již bude hra kompletní. Budoucí datadisk, v pořadí čtvrtý, ponese název Apocalypse a nabídne podle slov vývojářů nejničivější zážitky, které nám Velká válka může nabídnout. Onen název samotný jistě mluví za sebe. Víc však o DLC nevíme a budeme tedy muset bedlivě sledovat, až DLC vyjde. Samotný pack má vyjít na začátku letošního roku a půjde koupit samostatně, ale i v kompletním balíčku jménem Revolution, který je již dávno venku a momentálně figuruje na PlayStation Storu ve slevové akci.

Jak již zaznělo, Apocalypse je čtvrté a poslední rozšíření Battlefieldu 1. Již vyšla trojice datadisků: první They Shall Not Pass, který se věnuje cele západní frontě a přidává do hry frakci francouzské republiky. Další je In the Name of the Tsar. Tento dodatek nás naopak zavádí na východní frontu, kde bojuje Rakousko-Uhersko proti Ruskému impériu, navíc jako malé zpestření DLC sleduje dění i v Rusku samotném, konkrétně mezi roky 1917 a 1919, kdy dochází k občanské válce mezi bílými gardami císařského vojska a rudými oddíly komunistické strany. Zatím poslední DLC jménem Turning Tides nás bere do Turecka, kde v roce 1916 začíná invaze britských vojsk na osmanský poloostrov Gallipoli. Té se můžete přímo účastnit a skloubit boj na suchu i na vodě. To je však zatím vše a datadisk Apocalypse nám dává tušit, že se rozhodně máme těšit na grandiózní konec, který přinese apokalypsu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *