Battlefield 1 DLC Apocalypse – NOVINKY – Peklo na Zemi

Battlefield 1 od švédské společnosti DICE, vydaný pod hlavičkou Electronic Arts, je historicky nejúspěšnějším dílem série Battlefield. Jeho konec se ale kvapem blíží, důkazem toho mohlo být i nedávné vydání druhé poloviny třetího DLC Turning Tides, které přineslo nově další dvě mapy, obě námořní. Tím se Battlefield 1 přiblížil naplnění své podstaty, neboť na nedočkavé hráče čekalo již jen poslední ohlášené DLC, konkrétně datadisk Apocalypse, který má být více než důstojným rozloučením s nejlepším zástupcem rodiny Battlefield. Zmiňované DLC konečně vychází, i když jen pro majitele Season Passu, a přináší s sebou peklo na Zemi.

Název DLC v sobě nese to hlavní – apokalypsa. Pojďme se podívat, co všechno nového DLC Apocalypse přináší. Největší novinkou je jistě nový herní mód, který vývojáři nazvali Air Assault a jeho hlavní náplní budou vzdušné souboje, které známe ze singleplayerové kampaně. Pro potřeby tohoto módu přibudou dvě nové mapy – Razor’s Edge a London Calling. K tomu připočtěme další tři klasické velké mapy: belgické Passchendaele, italské Caporetto a River Somme. Na vrch přidali vývojáři několik estetických novinek, jakými jsou nové zbraně na blízko (páčidlo či sekáček na maso), nové příruční pomůcky, jako například raketomet pro pěšáky a také nové letouny. Mezi novinkami figuruje i několik nových zbraní, jako například nové pušky Lee Enfield.

DLC je ode dneška dostupné uživatelům se Season Passem nebo těm, kteří si zakoupili speciální edici Revolution, takže všem, kteří již položili Battlefield 1 k ledu a například i mají Season Pass, těm vřele doporučuji vrátit se do špinavých zákopů rozbombardované Evropy, jakkoliv odpudivě to zní. Všichni víme, že Battlefield 1 je veskrze krásnou hrou a zaslouží si hrát, i když její podpora zřejmě s příchodem nového dílu skončí. Ten by měl být odhalen na letní akci E3, kterou budeme pečlivě sledovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *