Battlefield 1 nás zavede do první světové války – NOVINKY

Pokud si vzpomínáte, tak dva nebo tři měsíce nazpět jsme vás informovali o tom, že se množí spekulace, které podněcují k názoru, že vývojáři pracují na novém Battlefieldu, který se má dějově odehrávat v první světové válce. Vtip je v tom, že akcí z první světové války moc není. Poslední rok se nám vynořila online akce Verdun, ta ale potřebuje dodělat, jinak na poli válečných online FPS akcí nemá šanci konkurovat výbornému, i když špatně optimalizovanému, Heroes & Generals. Ony drby o nové hře z první světové války se ale naprosto vyplnily. EA nám totiž servíruje poslední týden plno informací, obrázků a dokonce i teaser trailer a to všechno se týká jedné věci – Battlefield 1.

battlefield-1

V pátek 6. byla hra představena a to na zajímavém teaser traileru, ve kterém je, podle pánů z EA, zachycen i samotný engine ze hry. V traileru se dost ukazují vzducholodě (což je jakýmsi neoficiálním symbolem první světové války) a následně koně, které hráli v první světové válce také převelikou roli. Bohužel, co se týče příběhu hry, moc toho nevíme, ale je pravděpodobné, že budeme hrát za jednu jedinou postavu celou hru a že se dostaneme na západní frontu (Francie), do Itálie anebo na slunný Arabský poloostrov. Naše hlavní postava tedy bude na straně Velké Británie a spojenců.

Pro nadšence multiplayeru jsou připraveny velké mapy na různých územích, připravených dost možná podle skutečných bitev, a to dokonce až pro 64 hráčů. Těšíme se ale rozhodně na skvělé grafické zpracování, efekty a destrukci prostředí, přičemž všechno toto studio DICE předvedlo již v posledních Star Wars Battlefront. Hra vychází 21. října, pokud si ale hru předobjednáte, budete si ji moci zahrát již 18. října, tedy o tři dny dříve; a to se vyplatí. Ještě doplním, že v době vydání bude hra připravena pro PC a konzole nové generace. Připravte si šavle, plynové masky a bajonety; tahle válka bude tvrdá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *