Battlefield 1 – NOVINKY – Hardcore mód

Jestli je něco, co mi od vydání Battlefieldu 1 trápilo, tak je to rozhodně absence Hardcore módu. V předchozích dílech, kde byl mód Hardcore již od začátku, jsem v podstatě nehrál nic jiného. V Battlefield 1 mi tento mód chybí opravdu velmi, protože věc, která opravdu dokáže naštvat, je když můžete mít opakovací pušku, která vašeho protivníka neskolí na první ránu a musíte být opravdu zdatný střelec a být králem headshotů.

BF1_1

Tato absence je rozhodně velkým zklamáním. Ovšem DICE nezklamal, a v nejbližších dnech se tohoto módu dočkáme. Poslední update sice přinesl řadu vylepšení, ale také řadu věcí otočených v horší. Bohužel ovšem nový mód nepřinesl, a proto musíme stále čekat. Ale abych určitě upřesnil oco se v novém updatu jedná.

Mezi kladné věci rozhodně patří upravení módu Operation, kdy mají útočící větší počet ticketů a nedojde proto k možnosti, kdy útočící straně dojdou „životy“ těsně před koncem. Další je zhoršení přesnosti minometů, kdy je už mnohem těžší se trefit a kalibrace je zásadní a mnohem těžší. Bohužel mezi záporu updatu patří „oprava“ LMG neboli kulometů. Těm byla přidána účinnost, což je naprosto v pořádku, ale co už v pořádku není, je jejich přesnost, která se i při střelbě od boku zlepšuje a kulomety jsou proto opravdu smrtící a velmi přesné.

bf1-flame

Nyní zpět k velmi očekávanému módu. Podle vyjádřený byly servery již spuštěny a nejbližší update přinese nejen hardcore mód ale také novou mapu.

Přiznám se, že já od módu očekávám kromě reálnějšího health modelu, stejné blázny, kteří se rozhodnout tuto válku pojmout reálnějším způsobem. A to tak, že se dočkáme serverů s minimem pomocného UI a omezením na opakovací pušky. A to bude podle mého opravdu parádní podívaná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *