Battlefield 1 představuje singleplayer trailer – NOVINKY

Položme si dotaz – jaká je nejočekávanější hra tohoto podzimu? Odpověď se bude ale značně lišit s počtem oslovených. Upřímně já osobně bych jednu jedinou hru vyzdvihnout nemohl. Nová Mafie, Watch Dogs 2, nový ročník NHL a FIFA nebo Battlefield 1? Těžko říct, skutečně, výběr není snadný. Dnes ale bude řeč o posledním jmenovaném, neboť za uplynulý týden nám EA dala pořádně ochutnat atmosféru přicházejícího hitu. Tu „uniklý“ gameplay, tu trailer na singleplayer kampaň, čili zábavy bylo více než dost. Co tedy o avizovaném singleplayeru víme?

Upřímně, už od samotného začátku jsem od kampaně v novém Battlefieldu moc neočekával; to jen a pouze proto, jelikož většina Battlefieldů jsou velmi „multiplayerově“ zaměřené, čili singleplayer je pro DICE až na druhém místě. Osobně se mi to potvrdilo u remaku známé akce Star Wars Battlefront, kde kampaň dokonce přímo chybí. I s tím mě ale vývojáři nového Battlefieldu příjemně překvapili a na hru se těším zase o něco víc. Vývojáři navíc tvrdí, že kampaň bude povedená, neboť v ní budeme ve více místech hrát za různé hrdiny. Příběh bude prý propracovaný, postavy uvěřitelné a psychologie postav propletená. Navíc prý potkáme i skutečné postavy, legendy první světové války, jako například Rudý baron Manfred von Richthofen nebo Lawrance z Arábie.

Pokud jste se do teď na nový Battlefield netěšili, nyní už to snad ani nejde jinak. Ke všem těmto skvělým zprávám si připočítejte dechberoucí grafické zpracování první světové války, skvělé zvukové efekty výbuchů a válečné vřavy a výborně optimalizovaný Frostbite engine v jeho nejlepším podání. Když jsem v úvodu mluvil o nejočekávanějších hrách tohoto podzimu, ani jsem si neuvědomoval, jakou pravdu mám. Bez výrazného strachu bych se nebál říci, že Battlefield 1 je skutečně tou nejočekávanější hrou, minimálně pro většinu spotřebitelů – hráčů. Připoutejte se, Velká válka vypukne znovu, již 21. října!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *