Battlefield 1 – NOVINKY – Speciální edice

Battlefield 1 má do vydání ještě nějaký ten měsíc čas, ovšem Electronic Arts se snaží ze všech sil získat co nejvíce předobjednávek a samozřejmě, jak je tomu u velkých titulů zvykem, není jejich taktikou nic jiného než představení nejdražších a „nejnabušenějších“ verzí hry.

První z těchto verzí je Early Enlister Deluxe Edition. Ta má stanovenou cenu na 80€ (krabicová i digitální verze). Hráč zde získá Hellfighter Pack a sedmidenní předběžný přístup k mapám, které budou později vycházet zcela zdarma. Jako hlavní vábničku Deluxe jsou ovšem balíčky: Red Baron Pack (balíček celý inspirovaný jedním z nejznámějších německých pilotů první světové války Manfredem von Richthofenem, známým též jako Rudý baron). Dalším balíčkem je Lawrence of Arabia Pack (zbraně a různé předměty s motivem známého Thomase Edwarda Lawrence, který si připisuje zásluhy v Arabské revoluci proti Ottomanské říši), k tomu všemu ještě 5x Battlepack (přidá výbavu a zbraně) a samozřejmě nesmí chybět předčasný přístup do hry již od 18. října (hra vychází 21. října).

Obal_BF1

A pro opravdové fajnšmekry a skalní fanoušky si EA přichystalo sběratelskou edici v přepočtu za 5200 Kč na Amazonu, která obsahuje Deluxe edici hry, sošku vojáka z přebalu hry vysokou čtrnáct palců, steelbook, plakát v látkovém provedení, sadu kartiček a bonusová DLC.

special_bf1

Další věc, kterou EA potvrdilo, je veřejné BETA testování hry. Jako první si hru na PC a Xbox One zkusí předplatitelé EA Access nebo Origin Access. Půjde ovšem pouze o tři dny, na rozdíl od dřívějších testování, kde bylo pět dní. Na PS4 lze ten samý přístup získat při předobjednávce Deluxe edice.

To, že EA dokáže hráče nalákat na své speciální edice již víme. Stále je tu ovšem ten nepříjemný pocit, a podle předešlých dílů ne pouze pocit, že i přes to všechno budou další DLC balíčky vycházet jak na běžícím pásu a za nemalé sumy nabízet málo obsahu hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *