Battlefield 1 They Shall Not Pass – NOVINKY – První DLC pro nový Battlefield

Kdybyste se zeptali fanouška série Battlefield, který díl je podle něj nejlepší, drtivá většina by vám odpověděla, že je to právě nejnovější Battlefield 1. Pravdou je, že hra je to skvostná, navíc podtržena skvělým audiovizuálním kabátkem v podobě enginu Frostbite, který dokáže zachytit i ty největší detaily. Ovšem abychom jen nechválili, je třeba zmínit i to, že hra, na to jak velkou měla reklamní kampaň, postrádá podstatný obsah. Není to tak velký problém, ale na aspiranta hry roku (možná proto tuto cenu nezískal – kvůli nedostatku obsahu) bychom čekali větší hru. Vývojáři jsou si toho ale vědomi a hru se snaží doplnit obligátními DLC dodatky. Pojďme se podívat, který z nich přijde jako první.

První samostatně prodejné DLC se bude jmenovat They Shall Not Pass a přiblíží nám v sobě francouzskou armádu první světové války. Francouzská armáda také pootevře dveře na západní frontu, neboť přibude hned čtveřice nových map, mezi nimiž nechybí ani bitvy o Verdun nebo Fort Vaux. Součástí francouzské armády budou i nové zbraně a bitevní vozidla; a palcáty, hlavně palcáty!

Musím uznat, že podle traileru, kde se bojuje například v pevnosti nebo na monetovských vlčích mácích, vypadá to naprosto parádně. Upřímně grafika Frostbite enginu je něco, co zkrátka hře nelze uzmout. Zaujaly tím například i poslední Star Wars Battlefront, které vypadaly naprosto skvěle, zatímco Electronic Arts to u Battlefieldu 1 dotáhly do naprosté dokonalosti.

DLC má vyjít 14. března pro majitele season passu, následně si budete moci zakoupit DLC samostatně, konkrétně 28. března. Mimo toto DLC They Shall Not Pass nás v budoucnu čeká ještě několik dalších datadisků. V pořadí druhém DLC řady protivníků / spolubojovníků rozšíří vojáci Ruského carství (VŘSR ve hře nejspíše nehraje roli). Třetí DLC nás zavede na vodní plochu, neboť se dočkáme nových torpédoborců, ale i vzducholodí, které ze vzduchu podpoří námořní bitvy. Zatím poslední oznámené DLC nese název Apocalypse a tento název je více než příhodný. Sice nevíme co konkrétního datadisk přinese, ale podle slov vývojářů nás nejvíce přiblíží hrůzám Velké války. Na to se nejde netěšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *