Battlefield V již brzy obohatí battle-royal mód Firestorm – NOVINKY

Vývojáři ze švédského studia DICE, kteří kutí již několikátou generaci válečné FPS střílečky Battlefield vypustili do světa info, že podle nich je v tuto chvíli jejich hra Battlefield V ve stavu, kdy měla být vydána již v listopadu. Ze hry bylo odstraněno plno chyb u bugů, některé funkce se stabilizovaly a nyní víme, že zřejmě nadejde ten nejvyšší čas pro přidávání nového obsahu – obsahu, který hráči chtějí a na který se již od data vydání těší. A první vlaštovkou tohoto trendu je nový herní mód jménem Firestorm, který zakládá na myšlence battle-royal.

Herní novináři a hráči s možností předběžného přístupu nám tak kromě čerstvých informací přinášejí i záběry přímo ze hry. Předně k tomu, co o novém battle-royal módu víme. Utkávat se bude 64 hráčů se základní výbavou. Pokud na bojišti zemřete, druhou šanci nedostanete a hra pro vás končí. Kromě nepřátelských soupeřů vás bude také sužovat ohnivý kruh, který se postupně zužuje a vy tak kromě soupeřů bojujete i s časem. V boji vám mohou pomoci i vozidla, která se rozšířila od běžných tanků a transportérů až k traktorům či provizorním vrtulníkům.

Velkým táhakem tohoto módu bude také samotná mapa, která je podle vývojářů největší, jako kdy navrhli. Oproti doposud největší mapě – alžírské Hamadě – je nová mapa pro Firestorm desetinásobně větší. Aktualizace by měla dorazit pro fanoušky série snad co nejdříve, konkrétně 28. března. Podle vlastních slov vývojářů z DICE by se pak měli zaměřit na další obsah, který hráčům chybí. Hráčská komunita si v tomto ohledu nejvíce stěžuje na repetitivnost, která plyne z malého počtu map a také frakcí. Ve hře je totiž možné hrát pouze za Německo či za Spojené království. Hráči tak pokukují po přidání východní fronty, hlavně tedy Rudé armády Sovětského svazu a posléze i zakomponování války v Pacifiku, což by do hry přidalo USA a Japonsko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *