Battlefield V se připomíná novým válečným trailerem – NOVINKY

Také už se nemůžete dočkat nového Battlefieldu V? Druhá světová válka je velice zajímavá éra lidské historie a přímo si říká o zasazení do střílečky. A Battlefield V, který se má ve druhé světové válce odehrávat, se už brzy bude těšit velké oblibě hráčů po celém světě. Jak fanoušci již ví, na světlo světa unikl trailer, který mnoho z hráčů nepotěšil. Jejich oblíbený světový válečný konflikt v něm totiž vůbec nevypadá tak, jak si ho kdekdo představoval a důraz byl kladen na zcela jiné aspekty hry. Celou situaci však žehlí trailer nový, který byl oficiálně uveden na německém herním veletrhu Gamescom a zobrazuje přesně to, co chceme vidět – válečnou vřavu!

V traileru se nám také odhaluje několikero map, které budou dostupné ihned při koupi hry. První z nich je holandské městečko Rotterdam. Vidíme zde líbivé exteriéry, detailní interiéry, rozbitné prostředí a také důraz na vozidla, která se od Battlefieldu 1 pořádně změní a téměř bezzubé tanky vystřídají mašiny na zabíjení. A ani tentokrát nechybí oblíbená raketa V1. A najednou se z prosluněného přístavního města dostáváme do rozbořené metropole.

Krátkým střihem se však ocitáme ve zcela jiné mapě. Jde o francouzskou periferii, nějaké močály a také řepkové louky. Zde vidíme souboje stíhacích letounů a také jeden z nejlepších tanků druhé světové války – Tiger, nástroj na zabíjení ve službách německého wermachtu.

Dalším krátkým střihem se dostáváme na pouště severní Afriky, kám nás hra také zavede ihned při svém uvedení na trh a nebudeme tedy muset čekat na DLC obsah. Další mapa je již dávno známá, a sice norské přístavní městečko plné sněhu a ledu. Nabízí se tedy otázka, 19. října, kdy hra vychází, bude k dostání několik již představených map a také především spojenecká vojska společně s nacistickým Německem. Kdy ale na řadu přijde Japonsko, Itálie, také Sovětský svaz, nebo i Španělsko a jiné státy. Moc se na hru už nyní těšíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *