Battlefield V se v novém updatu podívá do Belgie – NOVINKY

Battlefield V je venku a hrají ho statisíce hráčů po celém širém světě. Recenzenti si ve hře libují, velká část z nich tvrdí, že hra se od Battlefieldu 1 opravdu hodně posunula a je vidět progres, který vývojáři chtěli. Zároveň ale dost hráčů a recenzentů tvrdí, že ve hře je málo obsahu. To ovšem není problém, který by neměl vyřešit update či větší aktualizace. Ačkoliv se hráči těší na velké updaty, které přinesou nové hratelné strany a frakce, například Sovětský svaz či Japonsko, vývojáři prozatím cílí na menší kosmetické novinky, jako například na posun ve válce. V novém updatu, který má vyjít ještě do Vánoc, se totiž podíváme do Belgie.

Hned 4. prosince dorazí do Battlefieldu V důležitý update, který přinese v zásadě jedinou, avšak nemalou novinku, a sice novou mapu. Ta se jmenuje Panzerstorm a odehrává se na belgickém venkově – je zaměřena především na tankové bitvy a o to i půjde. Pro nezkušené a nesebevědomé hráče jistě bude vhodná druhá větší novinka, a sice tréninkový prostor, ergo střelnice. Tam si budete moct potrénovat svou mušku a vyzkoušet si i jízdu v rozličných vozidlech či letadlech. V budoucnu se prý střelnice jako taková ještě rozroste, tak jsme zvědavi, co vývojáři nabídnou.

A třetí velkou novinkou je nová kapitola v singleplayerové kampani War Stories, která doplní čtyři stávající. V této kampani nazvané The Last Tiger se zhostíme role německého tankového praporčíka. Electronic Arts i DICE tím vstupují na velmi tenký led, neboť hraní za Německo, jakožto stranu, která ničivou druhou světovou válku rozpoutala, se ve společnosti nepromíjí a vývojáři i vydavatelé budou muset jasně naznačit, že s vyobrazenými názory se nijak neztotožňují a že pouze chtějí nabídnout hráči i pohled z druhé strany barikády, podobně jako v Battlefieldu 1. Během prosince by pak mělo vyjít ještě několik menších updatů s názvem Overture, na jejich obsah si ale ještě budeme muset počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.