Battlefield V – TÉMA – Jak se bude nový Battlefield vyvíjet?

DICE společně s vývojářským domem Electronic Arts vydalo minulý týden první velký update pro Battlefield V, kde došlo na novou kapitolu v kampani zvané War Stories, kde se ujmeme otěží německého tanku Tiger I a coby Peter Müller usedneme za „volant“ jedné z nejničivějších zbraní druhé světové války. Přibylo také několik nových úprav tanků, nová zbraň, tréninková střelnice a také nová mapa Panzerstorm, odehrávající se v Belgii. Vývojáři však také ukázali, kam se s hrou chtějí dále posouvat. Máme se na co těšit?

Pro rok 2018 je nový obsah do Battlefieldu V vyčerpán, mnoho dalšího obsahu však přifrčí do nového titulu z rodiny Battlefield již příští rok. Od ledna do března budou vývojáři vylepšovat multiplayerové módy. Odrazit by se to mělo v updatu, který mezi lednem a březnem dorazí. Dočkat bychom se mohli nové mise v módu Grand Operations. Další novinkou by měly být tři nové multiplayerové módy. V první řadě půjde o návrat oblíbeného Rushe, který jsme si mohli vyzkoušet již v minulých dílech této série. Dalším novým módem bude Squad Conquest, od kterého popravdě nevíme moc co čekat, ale zřejmě půjde o variaci klasického Conquestu více zaměřeného na čety. A třetí velkou novinkou bude zbrusu nový herní mód Combined Arms, tedy jakási varianta kooperačního módu o čtyřech hráčích.

Tím však novinky v březnu nekončí, v tomto jarním měsíci totiž dorazí ještě jeden velký update, který přinese plno novinek. Bude to nová mise pro herní mód Combined Arms, kterou však ještě neznáme. DICE také kutí zbrusu nový multiplayerový mód, který však také ještě neznáme. Krom této novinky však dorazí ještě jeden multiplayerový mód, tedy celý nový herní multiplayerový mód, a sice Battle Royale zvaný Firestorm. Ano, v březnu nás tak svou přítomností poctí nový herní mód battle royale. Kromě těchto novinek se jistě můžeme těšit i na nové zbraně a také novou mapu jménem Battle for Greece, která se bude pravděpodobně odehrávat v Řecku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *