Battlefield V v posledním launch traileru – NOVINKY

Ještě pár dní nás dělí od finálního vydání nového Battlefieldu V. Několik hráčů a recenzentů však již mělo šanci si tuto hru zahrát, stejně tak jako předobjednávající uživatelé, kteří hru již hrají. A vypadá to velmi dobře, máme se totiž na co těšit. Někteří recenzenti o hře tvrdí, že jde o nejlepší válečnou hru vůbec, také že je skoro perfektní. Server The Verge označil Battlefield V za přelomový díl série, zatímco server Kotaku se nebál nový Battlefield označit za nejlepší díl celé série. My hru ještě nemáme, ale už se na nic moc těšíme. Zatím se tak můžeme podívat na uniklý launch trailer.

Ten nám prozatím ukazuje dvě herní frakce: Spojenecké armády a armáda Třetí říše. Také je k vidění několikero map a lokací, jako již známé Norsko a Rotterdam, potom také pravděpodobně francouzský venkov. Ihned při vydání bude také pravděpodobně k dostání obsah ze severní Afriky, kde obě frakce operovaly. Hra vypadá naprosto skvěle, to již napověděl trailer či mnoho recenzí. Hra je založena hodně na akci, mnohem více než na taktice a z prvního pohledu se zdá, že se ještě více distancuje od tématu druhé světové války, což vede k tomu, že někteří recenzenti o hře tvrdí, že jde pouze o masivní multiplayerovou střílečku na motivy druhé světové války.

Hra ale každopádně má co nabídnout, navíc v nedaleké době můžeme očekávat jistě aktualizace typu přidání Sovětského svazu, války v Tichomoří, vylodění v Normandii a tak dále. I to snad bude v plánu vývojářů ze studia DICE. Zatím to ale, jak již zaznělo, vypadá velmi dobře a je rozhodně dobrý důvod se na hru těšit. Ta vychází již 14. listopadu a to na PC, Xbox One a PlayStation 4, hráči s předobjednáním si ji však mohou zahrát již nyní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *