Battlegrounds – NOVINKY – Jedna z nejlepších MMO her v této době

  • Datum vydání: 23. března 2017
  • Vývojáři: Bluehole, Inc.
  • Žánr: Akční, střílečka, MMO, survival

Celý název pro tento nový herní skvost je Playerunknown´s Battlegrounds. Ze začátku bych jen řekl, že tato hra bude 100% v top 10 nejlepších her 2017, (alespoň pro multiplayer), a není divu, že Battlegrounds k nám přivedl „BOOM“ efekt, který posadí všechny na židle, protože tohle je jízda! Dámy a pánové, představuji vám hru, která je sice velmi podobná jiným hrám s tímto žánrem, ale styl provedení je fascinující.

Jedná se o survival game, kde se +- 90 hráčů ocitne na ostrově, který má rozlohu 64 km2. Začínáte v letadle a vyskočíte, kdykoli se vám zalíbí místo, kde byste rádi přistáli. Vyskočíte tedy a směřujete si to s padákem na zádech, vítr vám šustí kolem uší. Vše ale začíná až na zemi, kde jde o váš holý život. Nebojte se ale, nebudete půl hodiny hledat nepřítele, nebo střelnou zbraň. Střelných zbraní a léčebných potřeb je v každém domě, hangáru, nebo kdekoli, kde si vzpomenete, dostatek. Aby vývojáři zajistili, že se nebudete bezhlavě potulovat po mapě, tak každých pár minut se zmenšuje kruh, ve kterém můžete pobývat. Pokud se náhle ocitnete v zóně, která již není určená pro žití, nic se neděje, životy vám neubývají moc rychle, můžete tedy do dané oblasti doběhnout, pokud vás sniper rychleji nesestřelí.

Různě na mapě se občas objeví červený kruh, ve kterém není vhodné se pohybovat. Toto místo bude totiž po dobu pár sekund bombardováno, ale šance na přežití zde jsou. Vše, co ale ve hře uděláte, vás bude bavit. Každé zabití vás bude činit šťastným. Každý „super“ nález z vás udělá malé dítko v obchodě s cukrátky.

Nejde jen o nejlepší zbraně, hlavní je reakce a pozornost. Čím rychleji si nepřítele všimnete, tím déle přežijete. Velmi velkou výhodou, kterou vyzdvihávám, je to, že si nemusíte dokupovat žádné skiny na oblečení, protože různé druhy triček, kalhot, kabátů a všeho možného najdete taktéž všude. Zde tedy zaplatíte cenu pouze za hru a hrajete. Pokud něco v budoucnu do hry přidají za peníze, to se zatím neví, pokud ale uvažujete o Battlegrounds jako o hře, kterou si možná koupíte, tak vás proklínám!!! (nemyslím to vážně…). Ne, doopravdy, pokud se vám hra líbí, nepřemýšlejte nad koupí, ale ihned kupujte. I když je hra v early access a bugy má, tak vše se dá oželet. Vývojáři totiž na hře pracují neustále a vše se snaží vylepšit do nejmenších detailů. A jestli budu brát v potaz bugy, tak se spíše jedná o srandovní bugy, které určitě nejsou na škodu. Pro hraní s více kamarády, je Battlegrounds asi nejlepší volbou, kterou můžete učinit. Není nic lepšího, než se stát posledním žijícím hráčem na mapě. Hra připomíná Hunger Games. Přeji příjemné hraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *