Battlegrounds – NOVINKY – Patch z 18.4. – den, kdy se přidaly motorky a VECTOR

Patch z 18.4.2017 – Tento patch do hry Battlegounds přinesl mnoho nových změn, v podobě vylepšení aut, nových motorek, zbraní a mnoho dalšího.

Vylepšili a vytvořili nový server, který bude obsahovat vždy nové patche, tudíž je možnost, že se budete zrovna vy podílet na zkoušce a můžete nabrat rychleji zkušenosti, než ostatní hráči, kteří se k tomuto updatu dostanou za pár dní. Na tento server se všechny úpravy budou dávat ve středu.

Vše, co pro nás vývojáři dělají, dělají v malém počtu lidí, tudíž musíte brát rezervu v tom, že ne vše bude hned, samozřejmě se ale snaží o zvětšení počtu lidí, a při výběru hledají ty „pravé“ se zkušenostmi.

Všechny lagy, které bohužel zažíváte v průběhu hraní nejsou kvůli tomu, že by byly slabé hardwarové komponenty, ani tím, že by byla mapa moc rozlehlá. Jedná se o pouze velkého počtu lidí, kteří jsou online, na tom ale taktéž pracují. Hra Battlegrounds překročila v jednom dni hranici 100 000 lidí, kteří byli připojení ve hře.

Jak jsem již říkal v článku minulém, byly přidány motorky, které se naklánějí malinko doprava. Znáte ten problém, když hrajete hru, a najednou se přihlásí někdo, kdo anglicky neumí a hlásá svou řečí vše, co mu přijde vhodné? Proto vývojáři do hry přidali něco, čím se můžete společně dorozumívat. Občas se stávalo, že spadly FPS, když jste si otevřeli inventář, díky čemuž jste mohli přehlédnout nepřítele. To se jim podařilo zlepšit, ale stále na problému pracují. Dále byl problém pro hráče, kteří nemají tak kvalitní PC, které hra vyžaduje. Proto přidali možnost si kvalitu snížit na minimum. Zlepšili také, nebo spíše zrychlili přenos spjatý s přehazováním věcí ze země do vašeho inventáře.

Nyní se podíváme na zbraně. Velmi silný, ale ne moc přesný VECTOR, který spadá do podskupiny SMG. Je vhodný pro malou vzdálenost a je výhodný při přestřelkách v budovách. Nevýhodou je, že hodně zvedá a má málo nábojů, pokud do něj nedáte bonusový zásobník. Jako druhá zbraň, kterou opět přidali, je crossbow, se kterým se dají dělat pěkné kousky, hlavně pak u streamerů. Jinak není nijak užitečný v boji, dlouho se „přebíjí“.

I když jsme již mluvili o motorkách pro 3, tak se zmínili, že v budoucnu do hry přidají také normální motorku. Ne zrovna podstatný update dali autu – Dacia – té přidali 3 různé druhy zbarvení.

Byla opravena místa, ve kterých se lidé často sekali, například s padákem. Občasný problém byl se stromy, které se spawnuly přímo uprostřed domu. Ten, kdo je nyní oživován, vidí timer, kolik zbývá do oživení. Pokud jste umřeli a máte spectate na spoluhráči, máte nyní možnost otevřít mapu. A jako poslední věc, co stojí za zmínku, je to, že nyní vidíte na ukazateli u spoluhráče, kdy používá lékárničku nebo energy drink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *