Battlegrounds – NOVINKY – Starší updaty ve hře

Myslím si, že informace o počátečních updatech by měly být více publikované, i když nejsou moc aktuální, ale vše, co do hry tvůrci přidají, rozhoduje, rozhodovalo a bude rozhodovat o budoucnu Battlegrounds.

Herní fenomén Battlegrounds je stále více oblíbený, to také jde vidět například na Twitchi, kde se hra dostala do top 3-4 nejsledovanějších her, které se v této době hrají. Nejlepší na tom ale je, že se neustále jedná o early access, tudíž i přes pár nedostatků a bugů, které ovšem na hráčské tváři vykouzlí úsměv, je jasné, že po opravení nedostatků bude ještě větší zájem si zahrát toto dílo.

Já vám tedy popíši pár updatů, které se do hry postupně přidávaly – celkově se jedná o 3 updaty/patche od 5.4, až po 18.4. Začneme tedy tím, který byl přidán na začátku měsíce. Všechny chyby byly nahlášeny komunitou hráčů.

5.4.2017–Lidé si stěžovali na zvuky, které vydávali lidé, když chodili. Nebyly totiž absolutně slyšet, a bylo tedy nemožné zaznamenat, že je někdo ve vaší blízkosti. Dále byly problémy s klientem, že to vyhodilo až 90% hráčů a také zvětšili počet serverů, protože lidé čekali v lobby dlouhou dobu, než je to připojilo. Dále byly opraveny zvuky otevírání a zavírání dveří, opraven bug, ve kterém lidé mohli střílet skrz skálu. Byl také vyřešen problém, když jste si prohazovali zbraně ze zad a z ruky. A jako poslední více závažný problém byl s kompasem, který neukazoval správný směr.

12.4.2017 – Byla upravena hlasitost větru a deště, díky kterému je obtížnější zpozorovat, že je někdo blízko vás, chtějí totiž udělat vše proto, abyste se cítili jako v reálném světě. Pokud bude tedy větrné a deštivé počasí, budete mít možnost slyšet i hromy a blesky. Další změna a úprava zvuku byla u bugíny.

18.4.2017 – Zatím jeden z větších patchů, které nám do hry přidaly nové druhy dopravy a zbraní. Vývojářům je jasné, že nejsou schopni opravit všechny chyby v jednom patchi, ale snaží se zatím řešit všechny zásadní. Kolem tohoto data byl totiž občasný problém s padáním FPS přímo ve hře, to se jim, dá se říci, z poloviny povedlo. Do hry byly přidány motorky pro 3 lidi, a pokud jedete rovně a sám, motorka se naklání mírně doprava – aby zjistili, jestli fungují dobře, tak se nedá v tomto patchi prostřelovat pneumatiky. – o tomto patchi se více rozepíšu v příštím článku, samostatný patch by byl totiž dost velký, tak ho raději rozdělím na 2 „kusy“.

Všechny vydané updaty jsou nejprve dány na testovací server, aby nedošlo k tomu, že by byl patch nedostačující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *