Beyond Good and Evil 2 – NOVINKY – Tak trochu jiný vesmír

Čtrnáct let je dlouhá doba a v počítačovém průmyslu to platí dvojnásob! I přesto jsme se ale dočkali skoro legendárního okamžiku – Beyond Good & Evil je zpět! Tvorba druhého dílu je v plném proudu a z dosavadních informacích je jasné, že to bude titul, který se jen tak nevidí.

Vesmírní piráti jsou totiž sakra zajímavé téma a když se to spojí s nejmodernějšími technologiemi, je rozhodně na co se těšit. Pokračování je prequelem k prvnímu dílu a vše se bude odehrávat zhruba jednu generaci předtím, než se narodila hrdinka Jade z prvního dílu. Ve hře budeme začínat pěkně od základu vybaveni jen tím nejvíce potřebným. Postupem času se můžeme propracovat k vlastní lodi, začít brázdit vesmír a sbírat nové členy posádky. A zde to začíná být nejzajímavější. Beyond Good & Evil 2 si totiž zakládá hlavně na velmi netradičních charakterech. Míchá dohromady lidi, zvířata, kultury a náboženství. To vše bude ovlivňovat Váš průchod hrou, funkčnost posádky a podobně.

Co nevidět tak budete mít na palubě opičáka s jetpackem vyznávající prasečí figurku. A co je na tom to nejlepší? Všechno by do sebe mělo perfektně zapadat a dávat smysl. Vývojáři si dávají práci s fungováním celého vesmíru a postupném osídlování planet různými hybridy. Je nutné také podotknout, že k tomuto všemu se tým lidí z Ubisoft Montpellier dostal až po třech letech vyvíjení perfektního enginu. Grafická stránka tak rozhodně nezůstane pozadu.

Ve výsledku také potěší, že důraz na detaily je až neuvěřitelný. Z dosavadních záběrů, je patrné, že vývojáři rozhodně nechtějí skončit u suchého vesmírného simulátoru a všechno bude tepat pořádně ujetým pirátským životem plného nejrůznějších ras.

Beyond Good & Evil 2 taktéž staví na komunikaci s hráči a brzy snad zpřístupní i betu pro testování. Hráči tak budou moci poskytovat okamžitou zpětnou vazbu a dolaďovat hru k dokonalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.