BFH, Fortnite, Renegade Line – NOVINKY – Co je nového?

Opět vám zde přináším pár novinek ze světa her, herního showbyznysu a upgradů ve hrách. Začneme s Battlefield Heroes.

Skupina Revive Heroes pokračovala přesně podle svých plánů a také podle požadavků a proseb komunity. Přidávali všechny updaty, které kdysi vyšly, občas si něco podle svého upravili, ale plán plnili na 100%. Nicméně se stala jedna nemilá věc, a to taková, že EA (zjednodušeně řečeno-napsáno) jim zatrhlo hru dále provozovat. Důvody doposud nejsou jasné, ale proč to EA tím pádem nezatrhlo ihned v zárodku? Tolik promarněných hodin zkušených lidí, kteří na tom pracovalo… Prostě když lidé dělají zadarmo „reklamu“, tak se to nikomu nelíbí, raději za ni budou platit, tento svět již není normální. Říci musím také to, že žádnou špatnou reputaci EA nedělali s tímto projektem.. No nedá se nic dělat. Dobrá zpráva ale je,  že fungují ostatní stránky, na kterých si BFh stále zahrajeme. Nedá se nic jiného dělat, než počkat na vydání RENEGADE LINE.

Renegade Line. Tento týden by se mělo otevřít alpha testing. Je třeba si o klíč zažádat, bohužel je již před vámi 60 000 hráčů, kteří na tento okamžik čekají, je možné, že se na vás nedostane. Do startu si pro nás připravili mapu Italy, která už jenom podle obrázku vypadá úžasně. Vytvořili také základní oblečky pro vojáky, klasická šedá a modrá. Další outfity bude možné dokupovat posléze. Hlavní ale je, že pracují na mnoha WW2 outfitech, nechme se tedy překvapit. V BFH jich bylo nespočet.

A nyní jdeme k závěru, což je Fortnite. Zde totiž vyšel update, přesněji Halloweenský. Aby to nebylo „divné“, tak do free to play hry přidali prvky, za které si musíte zaplatíte. Tedy slovíčko „musíte“ je malinko pofiderní. Samozřejmě že nemusíte, ale pokud tuto hru milujete, určitě do toho nějakou tu korunu dáte. Můžete si koupit 2 skiny. Zombie holku a kostlivce. Set vyjde na zhruba 500 kč. Další dokoupitelné věci jsou krumpáče a vzhledy deštníků. Nic vám ale na síle nepřidá, naštěstí. Chybí už jen ohodnocení hráčů za výhru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *