Bike Baron 2 – MOBILNÍ HRY – Jak se stylově vysekat na motorce?

11. 06. 2021 Nikola Štěrbová
428 zhlédnutí

Nejlepší způsob jak se stylově vysekat na motorce je z bezpečí vašeho pokoje! Těmihle slovy popisují vývojáři druhý díl hry Bike Baron a nejspíš mají pravdu. Jde o závodní mobilní hru s puzzle prvky, které nechybí akce ani zábava.

 • Datum vydání: 10. června 2021
 • Vývojář: Mountain Sheep, Mureena
 • Platformy: iOS, později Microsoft Windows, Linux

První díl Bike Baron posadil hráče na motorku a nechal ho vypořádat se s bláznivou dráhou před ním. Jednoduchý koncept přidávání plynu a přesouvání těžiště tak, aby se postava dostala až do cíle si oblíbila hromada hráčů. A tak se vývojáři o osmnáct měsíců později vracejí s druhým dílem, který je o něco bláznivější.

Bike Baron je závodní hra s překážkovou dráhou. Nestojí proti vám ostatní hráči, ale do cesty se vám staví rampy, hromady kamení, dřevěné klády a nebo minové pole. A vaším úkolem je dostat se přes všechny překážky co nejrychleji a v jednom kuse.

Nepotřebujete volat ani zatáčení, motorka se hýbe lineárně. Takže můžete jet jenom dopředu nebo dozadu a přidat plyn nebo zabrzdit. A i když to není zrovna moc ovládacích prvků, triky na motorce se rychle zkomplikují a svoji roli hraje i správné načasování.

Bike Baron 2 má něco přes 50 levelů a každý z nich se dá projet celkem rychle, tedy jakmile jednou přijdete na to, jak ho projet. Šílené překážky a ne příliš realistická fyzika věci trochu komplikují. Jinými slovy budete pořád dokola narážet do překážek, vybuchovat a resetovat levely.

A kdyby vám resetování kvůli chybám přišlo málo, na úspěšném konci levelu vás čeká bodování. Za projetí levelu jste ohodnocení hvězdičkami, ale pokud máte rádi výzvy a chcete vidět svoje jméno na leaderboardu, můžete si level zopakovat bez jediné chyby a přidat k tomu pár flipů.

Bike Baron 2 je podle mě perfektní hra na mobil. Díky pár tlačítkům se jednoduše ovládá a 50 levelů plus nějaké výzvy navrch je tak akorát. Trochu tady chybí creator vlastních levelů, který by podstatě natáhl herní dobu. Ale i tak jde o skvělou hru.

Momentálně je hra na App Storu za 99kč. Ale, pokud nevlastníte žádné zařízení Apple, mám pro vás dobrou zprávu. Hra se chystá na Steam a bude tak dostupná pro PC někdy během tohoto roku.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0