Bionix – MOBILNÍ HRY – Bakteriální fáze SPORE!

Pamatujete si první evoluční fázi ve hře SPORE, kde se jako organismus tvořený jenom pár buňkami perete o potravu s podobnými maličkými organismy a doufáte, že se brzy budete moct vyvinout v něco trochu nebezpečnějšího? Tak přesně o tomhle je mobilní hra Bionix.

  • Datum vydání: 24. května 2021
  • Vývojář: Just For Fun Games
  • Platformy: Andorid OS

Bionix je simulátor evoluce mezi bakteriemi a dalšími jim podobnými mikroorganismy. Na rozdíl od už zmíněného SPORE, kde nic nebrání naší fantazii v tvorbě šílených kreatůr, tady začínáte avoji hru se skutečnými bakteriemi. Podvodní mikroorganismy jako jsou diatom, ciliate nebo bacillus jenom čekají na hráče, aby trochu urychlili jejich evoluci a přidali jim navíc pár končetin nebo zubů.

V procedurálně generovaném vodním světě je hlavním úkolem vaší bakterie přežít. Zatímco hledáte potravu, díky které pomalu rostete a sílíte, není od věci porozhlédnout se i po nějakém tom upgradu. I když hra vychází ze skutečného světa a je plná těžko zapamatovatelných latinských názvu, nic vám nebrání v tom udělat organismus, který nevypadá jako z tohoto světa.

Ve hře je víc než 50 unikátních organismů, které si postupně odemykáte a každý z nich má samozřejmě trochu jiné statistiky. Kromě toho můžete sbírat jedinečné skiny, mutace a měnit barvu svého organismu jak je libo. Můžete taky soupeřit s ostatními hráči a snažit se dosáhnout toho nejlepšího skóre na leaderboardu.

Bionix není hra nabitá akcí, ale dělá dobře to, co slibuje. Hráč má k dispozici nekonečné jezírko nebo nějakou jinou louži a je jedno jestli má v plánu být tím největším, nejrychlejším nebo nejnebezpečnějším organismem. Bionix není jedinečná hra, ale na rozdíl od ostatních z téhle kategorie funguje. Nechá hráče navrhnout si vlastní organismus a nekecá jim do toho. Navíc si nemusíte zaplatit každý nový unlock a hra je zdarma ke stažení na Google Play. Takže proč ji nezkusit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.