Black Panther – Nová superhrdinská hra od Electronic Arts a Marvelu v plném proudu vývoje

Společnost Electronic Arts nedávno oficiálně oznámila, že se přípravy na vývoj dalšího superhrdinského videoherního titulu dostávají do plného proudu. Tímto titulem je Black Panther, který se přidává ke stávající řadě hrdinských her. Tyto zprávy potvrzují předchozí spekulace a rozšiřují tak očekávání fanoušků.

Black Panther se těší na svůj vlastní samostatný titul, který bude vyvíjen ve spolupráci s renomovanou společností Marvel. Electronic Arts a Marvel uzavřely dohodu, která byla již dříve oznámena ve spojitosti s Iron Manem. Fanoušci však zatím nemají mnoho informací o samotné hře, jelikož se stále nachází ve fázi vývoje. Nicméně je známo, že se jedná o singleplayerovou hru, která slibuje nezapomenutelný zážitek.

Vývoj Black Panthera je svěřen do rukou studio Cliffhanger Games, které vede zkušený Kevin Stephens. Ten má za sebou úspěšnou spolupráci s Monolith Productions na hrách Middle-earth: Shadow of Mordor a Middle-earth: Shadow of War. Vývojáři z Cliffhanger Games přinášejí do projektu své bohaté zkušenosti z her jako God of War, Call of Duty a Halo. Stephens zdůraznil, že jejich hlavním cílem je poskytnout fanouškům autentický a nezapomenutelný zážitek, který jim umožní více možností a kontrolu nad příběhem. Vytvářejí tak epický svět, který se zaměřuje na milovníky Black Panthera a jejich touhu po prozkoumání Wakandy.

“We want our game to enable players to feel what it’s like to be worthy of the Black Panther mantle in unique, story-driven ways, and we want Cliffhanger Games to empower everyone on our team as we collaborate to bring this amazing world to life.”

Stephens slibuje, že tým se bude soustředit na důkladnost a autentičnost, aby skutečně oživil svět Black Panthera. Chce, aby hráči prožili nezapomenutelné dobrodružství, které se bude odehrávat ve Wakandě. Nicméně upozorňuje, že vývoj hry je teprve v počáteční fázi a čeká je ještě dlouhá cesta. Proto fanoušci budou muset vydržet a strpělivě čekat několik let, než se jim dostane plnohodnotného náhledu na samotnou hru.

twitter

Proč se tedy společnost Electronic Arts rozhodla oznámit vývoj Black Panthera již nyní? Důvodem je nalákat další talentované vývojáře, kteří by se k projektu připojili. Electronic Arts chce vytvořit tým s různými pohledy, aby mohl vytvořit skutečně úžasný příběh. Black Panther je pro ně důležitým superhrdinou a chtějí mu věnovat veškerou péči, kterou si zaslouží.

Black Panther se momentálně nachází ve své rané fázi vývoje, což znamená, že fanoušci budou muset ještě nějakou dobu vyčkávat, než uvidí alespoň první náznaky z hry. Zatím nebyly oznámeny žádné platformy, na kterých bude hra dostupná, ale Electronic Arts má ještě dostatek času na to, aby tuto informaci sdělila. Fanoušci se tak musí trpělivě těšit a s napětím očekávat další zprávy a detaily o hře Black Panther.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *