BlizzConline 2021 – NOVINKY – Diablo IV, WoW a Overwatch 2

Klasický BlizzCon nahradila jeho digitální verze BlizzConline 2021 a kromě potvrzení remasteru druhého dílu Diablo, se Blizzard podělil o další novinky k připravované čtyřce a došlo i na World of Warcraft.

Blizzard Arcade Collection

Hned první oznámení bylo celkem nečekané. Blizzard posbíral svoje méně známé hry Lost Vikings, Rock & Roll a Blackthrone a spojil je do jednoho balíčku. Hry jsou nově optimalizované na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch a už teď si je hráči můžou koupit a zahrát.

Diablo II Remaster

Už nějakou chvíli se po internetu šíří zvěsti o připravovaném remasteru, ale teprve na BlizzConline to bylo oficiálně potvrzeno. Diablo II:Resurrected vyjde ještě tento rok na PS 4 a 5, Xbox One a Series X/S, Nintendo Switch a samozřejmě počítače. Blizzard se přiznal, že změnili grafiku hry, ale na hratelnost nesahali a hráči si kdykoliv mohou přepnout na původní grafické zpracování.

Diablo II je kultovka, na které hráčům záleží stejně jako Blizzardu. Proto budou mít samotní hráči možnost rozhodnout se, jestli chtějí vidět „nové“ Diablo nebo si projet to staré, ale na novém zařízení.

Diablo IV

Očekávané pokračování série nevyjde letos, to už jsme sice věděli, ale to Blizzardu nezabránilo nalákat nás dalším trailerem. Do hry se vrací třída Rogue a jestli jste stejně jako já roguna tělem i duší, potěší vás ukázka gameplaye, postava v ní drtí nepřátele mečem, dýkami, lukem i kuší.

World of Warcraft

Chains of Domination nabídne novou end-game oblast s novým dungeonem a bossy. Datum vydání aktualizace zatím neznáme, stejně jako nevíme kdy přesně se do WoW Classic přidá The Burning Crusade Classic.

Overwatch 2

Nových map se dočká i Overwatch 2. Dvě nové mapy jsou inspirované Římem a New Yorkem a jejich důležitou součástí budou písečné a sněhové bouře. Taky se přidají nové nepřátelské jednotky a redesignový Widowmaker, Reaper, McCree a Prarah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *