Bojovnice Kitana také obohatí chystaný Mortal Kombat 11

Nejnovější díl bojové série Mortal Kombat s číslem 11 je už za dveřmi, vyjít má zhruba za týden. Ze hry jsme toho již viděli opravdu hodně, nejvíce nás ale zajímají postavy, za které ve hře půjde hrát. Již se nám odhalili Noob Saibot, kovboj Erron Black nebo mysteriózní Kollektor. A teď tu máme další dosud neodhalenou postavu pro Mortal Kombat 11 – Kitana. Tuto asijskou válečnici zná asi každý správný fanoušek série, a maximální nasazení od ní můžeme očekávat i u nejnovějšího dílu série Mortal Kombat.

Bojovnice Kitana z Edenie je vládkyně hned několika bojových stylů. Své protivníky však vyděsí především dvojicí svých velice ostrých a nebezpečných vějířů, kterými se ovívá již po celé své působení v herní sérii Mortal Kombat. V traileru, který tuto staro-novou postavu představuje, vidíme proti Kitaně stát D’Vorah, královnu hmyzího lidu Kytinn s jednou z nejodpornějších fatalit v historii série. Na každý pád, i Kitana má pochopitelně svou vlastní fatalitu, která sestává z toho, že protivníka rozseká na tři kusy svými vějíři. Kitana, princezna z Edenie neukazuje žádné slitování, ale na druhou stranu je její bojovný styl ostrý, brutální, nemilosrdný, ale vlastně decentní a hodný princezny. Postavit byste se jí ale rozhodně nechtěli.

Nejnovější díl série Mortal Kombat 11 má vyjít již 23. dubna, tedy za týden a několik dní, avšak finální seznam postav ještě nebyl dokonán. Vedle Jade, Errona Blacka, Kabala, Kung Laa, Sub-Zera, Scorpiona, Baraky, Raidena, Gerase, D’Vorah, Kana, Jaxe Briggse, Cassie Cage, Kotal Kahna, Skarlet, Sonyi Blade, Johnnyho Cage, Noob Saibota, Jacqui Briggs, Kollektora, Liu Kanga a Shao Kahna, kterého získáte v DLC při předobjednání, jde o další novou postavu. Na Kitanu a mnoho dalších postav se tak můžeme těšit již za několik dní, konkrétně 23. dubna, kdy za vychází. Pozoruhodné je, že vývojáři ještě neodhalili všechny nové postavy, pár nám jich tedy na ty zbylé dny do vydání ještě zbývá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *