Borderlands – Nová ukázka zanechává fanoušky před vydáním rozčarované!

Letos v létě se na velké plátno dostane adaptace populární videohry Borderlands od Eliho Rotha. V hlavní roli se představí Cate Blanchett jako Lilith, vůdkyně skupiny psanců na záchranné misi ve vesmíru. Z filmu, jehož premiéra je naplánována na 9. srpna 2024, byl nedávno zveřejněn klip, který ukazuje tým v nesnázích kvůli výstřelkům Claptrapa, jehož hlas namluvil Jack Black.

V ukázce Claptrap tým málem zabije tím, že ze svého robotického těla hlučně vypouští olovo, čímž nastavuje komediální tón podobný filmům „Sebevražedný oddíl“ a „Strážci Galaxie“. Scéna zdůrazňuje dynamiku týmu, kdy se Claptrapovým výstřelkům směje pouze Tiny Tina, zatímco Dr. Tannis otravuje Rolanda tím, že mu uprostřed bitvy ukradne zbraň. V této fázi se zdá, že se skupina navzájem nemá ráda, ale očekává se, že se do konce filmu sblíží.

Ve filmu hrají Kevin Hart jako Roland, Edgar Ramírez jako Atlas, Ariana Greenblatt jako Tiny Tina, Florian Munteanu jako Krieg, Gina Gershon jako Mad Moxxi, Jamie Lee Curtis jako Dr. Patricia Tannis a další. Navzdory hvězdnému obsazení zanechal první klip na fanoušcích dojem.

Film „Borderlands“, který byl ohlášen v roce 2015, si prošel dlouhým produkčním procesem. Klip ukazuje intenzivní přestřelku a útěk, ale byl kritizován za svou produkční kvalitu a přirovnáván ke skeči ze „Saturday Night Live“. Fanoušci si také posteskli nad absencí jasných a barevných vizuálů, které jsou pro hru typické.

Obzvláště kontroverzní bylo obsazení Kevina Harta do role Rolanda, který se podle fanoušků k postavě nehodí. Naproti tomu Jack Black ztvárnil Claptrapa, což je chváleno, i když někteří pochybují, že i on dokáže film zachránit. Snímek „Borderlands“ prověří své kvality v kinech 9. srpna 2024.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *