Botworld Adventure – MOBILNÍ HRY – Když Pokémony nahradí boti!

Botworld Adventure je RPG pro mobilní zařízení s masivním otevřeným světem, inspirováno hrami jako Pokemon a World of Warcarft. Austraslké studio Featherweight Games, známé svou hrou Rodeo Stampede, pracovalo na nové hře posledních pět let a její datum vydání se rychle blíží.

  • Datum vydání: podzim 2021
  • Vývojář: Featherweight Games
  • Platformy: Android, iOS

V roli malého zvířecího hrdiny, který sní o chytání botů a vyhrávání zápasů ve slavné aréně se vydáváte na nebezpečnou cestu. Botworld přichází s 12 unikátními lokacemi, příroda si bere zpátky to, co jí kdysi vzala dávná civilizace. Ruiny ztracených lidí pomalu mizí v trávě a spolu s nimi i drahocenné součástky a unikátní boti. Úkol je tedy jednoduchý, musíte se vydat na výpravu do neprozkoumané části světa a zkusit objevit něco vzácného.

Se součástkami v inventáři je čas vrátit se do domovského města Scavenger’s Landing. Botmaster je tady něco jako pokemon master, takže jeho úkol je myslím jasný. Staráte se o vlastní boty, můžete je cumstomizovat a hlavně vylepšovat jejich schopnosti, někteří boti bojují na blízko, jiní umí střílet a podobně. Při vydání bude ve hře 30 botů s jedinečnými schopnostmi a stromy schopností, ale v budoucnu přibudou další.

S vlastním týmem vylepšených botů se můžete vydat do arény. Samotný soubojový systém je hodně jednoduchý. Boti mají vlastní AI a nemusíte manuálně naklikat každý jeden útok, jako botmaster rozhodujete jenom o tom, kdy mají využít svoji speciální schopnost. Hráči budou mít možnost prohlédnout si souboj z každého úhlu a vychutnat si vítězství svých botů.

Botworld Adventure je zatím dostupná jenom na australském Google Play a App Store, oficiální datum vydání pro zbytek světa ještě nebyl potvrzený, ale mělo být být někdy na podzim. Hra bude zdarma ke stažení, ale narazíte na nákupy v aplikaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *