Call of Duty: Black Ops 3 – NOVINKA – Nová rasa vojáka

  • Datum vydání: 6.11.2015
  • Vývojáři: Treyarch
  • Vydavatel: Activision
  • Žánr: Střílečka z první osoby, akční střílečka.

Vývojáři z Treyarch trošičku pozměnili podstatu Call of Duty a rozhodli hru obléci do nového kabátu. Hra je pokračování k předchozím dvěma Black Ops. Dostali jsme se z bojiště do čistě sci-fi žánru, který nemá žádnou spojitost s ostatními díly CoD. Dalo by se říci, že díky budoucí biotechnologii, se vytvořila „nová rasa“ Black Ops vojáka.

cod 3 bo

Ve hře budete moci používat speciální energii, díky ní získáte větší výhodu oproti nepřátelům. Tuto energii můžete použít na zhruba 6 „kouzel“ – můžete – se vrátit na místo, kde jste byli před pár sekundami, zelektrizovat protivníka, běhat po zdi, použít dvojitý skok a delší skok – let a silně udeřit do země.

Pokud je řeč o multiplayeru, před každou hrou si budete muset vybrat jednoho z devíti vojáků, kteří mají svou specializaci + si musíte vybrat speciální schopnost a zbraň. Pokud se vám nelíbí design vaší zbraně, můžete ji do puntíku přemalovat různými barvami a přelepit nálepkami.

CO-OP je zde připraven pro čtyři hráče, kteří můžou hrát a plnit dané mise společně.

codbo3

Při plavání můžete střílet, rozhlížet se všude kolem sebe a tím pádem vás nikdo nepřekvapí. (Nově také můžete střílet i při různých činnostech, což nebylo v tak velké míře umožněno v předchozích dílech CoD).

Ve hře bude také možné hrát zombie mod -(Shadows of Evil) – můžete hrát za kouzelníka, policistu, boxera a „Femme Fatal“. Mapy budou situovány do roku 1940.

zombie bo3

Můžete si také dokoupit Black Ops 3 Season Pass, který vám přidá do hry několik DLC. NUK3TOWN DLC ale není možné hrát na PS3 a Xbox 360.

Co zatím můžeme zhodnonit z trailerů?:

+ zajímavé pojetí sci-fi žánru, možnost hrát s lukem, propracovaná grafika, zajímavý multiplayer, použití „kouzel“, nezapomněli na oblíbený zombie mod.

– pokud dělají pokračování Call of Duty Black OPS, mělo by to na sebe navazovat, tím pádem by tato hra měla nést nový, samostatný název, možná až moc rychlý multiplayer – posouzeno pouze z traileru.

Uvidíme, jestli nás vývojáři nezklamou, jak to už občas u takových lepších her bývá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *