Call of Duty Black Ops: Gulf War – Nový díl se bude údajně odehrávat v Perském zálivu!

Podle zpráv serveru Windows Central bude dalším dílem série Call of Duty nový titul Black Ops zasazený do období války v Perském zálivu na počátku 90. let. Hru s kódovým označením „Cerberus“ bude vyvíjet společnost Treyarch a očekává se, že bude mít tradičnější vojenské bojové téma, které se odkloní od moderního a futuristického prostředí posledních her Call of Duty. Zaměří se na různé frakce zapojené do konfliktu, ačkoli konkrétní perspektivy nebyly potvrzeny.

Chystaná hra Black Ops prý bude obsahovat mapy z předchozích dílů Black Ops, jako jsou například ZHN a Grind, a možná bude obsahovat i režim Zombies na kolečkách. Společnost Activision údajně plánuje při uvedení hry na trh výrazný bonus v podobě předobjednávky, který možná umožní hráčům dostat se ke hře dříve než ostatním. Žádná z těchto informací však nebyla společností Activision ani Treyarch potvrzena.

Vydání Call of Duty: Modern Warfare III čelilo kritice kvůli problémům s kampaní a multiplayerem. Vývojáři prý pracovali dlouhé hodiny, aby hru uspíšili k vydání, ale zdá se, že další hra Call of Duty neprojde stejně uspěchaným procesem vývoje. Očekává se, že další díl vyjde koncem podzimu nebo v zimě 2024.

Zpráva také zmiňuje, že příští hra Black Ops se bude zabývat rolí Spojených států ve válce v Perském zálivu a jejími důsledky v období konce studené války. Jejím cílem je vyprávět diferencovaný příběh o této válce a vrátí se k tradičnějším vojenským technologiím a pomůckám spojeným s jejím prostředím. Hra má mít nejdelší vývojový cyklus pro titul Call of Duty od společnosti Treyarch a bude první v sérii, která projde čtyřletým vývojovým cyklem.

Společnost Activision zatím neposkytla žádné komentáře ani oficiální vyjádření k těmto podrobnostem. Vzhledem k negativnímu přijetí Modern Warfare III bude nadcházející hra Call of Duty nepochybně čelit vysokým očekáváním fanoušků i kritiků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *