Call of Duty – NOVINKY – Návrat ke kořenům?

Už nějakou dobu běhají po internetu informace o novém projektu ze série Call of Duty. Studio doposud vydávalo jeden díl za druhým, každý rok, jako na běžícím pásu. Nyní však bylo snad vyslyšeno hlasů hráčů, kteří žadoní o návrat ke kořenům série. Poslední díly přeci jen nepřinášeli nic nového a stále se opakoval ten stejný koncept v podobě „moderní války“ z blízké budoucnosti.

Na internet ovšem uniklo pár pozoruhodných obrázků, které zřejmě pořídil nějaký zaměstnanec studia. Obrázky vypadají velmi slibně, alespoň co se splnění proseb v podobě návratu do druhé světové války týká. Samotný podtitul dílu má WWII což mluví samo za sebe.

Na fotografiích však je vidět zřejmě pouze přebal samotné hry, či koncept. To samé platí o názvu, který je pouze předmětem diskuzí, a to až do finálního oznámení hry. Bývá zvykem, že nového oznámení ze série Call of Duty dochází na konci jara. Při takto uniklých fotkách myslím, že se oznámení dočkáme velmi brzo.

Hru by mělo mít na starost studio Sledgehammer Games. Ti stojí za dílem Advanced Warfare a Modern Warfare 3. Zasazení do druhé světové války bude rozhodně pro většinu hráčů vítaná. Alternativní budoucnosti bylo podle mého už dost a nic se nemá přehánět. Jenom pro zajímavost dalším velmi spekulovaným zasazením byla Vietnamská válka, která by byla o něco děsivější a brutálnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *