Call Of Duty – RECENZE – Druhá světová válka na vlastní oči!

Call Of Duty

Akční hra hraná z pohledu první osoby. Děj hry se odehrává za druhé světové války. Hra obsahuje řadu misí, ve kterých se odehrávají největší bitvy z druhé světové války, například dobývání Stalingradu nebo Berlína různých vesnic. Hru si opravdu užijete. Mise nejsou náročné, ale ani lehké. Samozřejmě si můžete vybrat v menu obtížnost hry (začátečník-lehká, voják-střední a veterán-těžká). V každé misi dostanete speciální úkoly, například zničit nepřátelské tanky, letadla nebo dobýt nepřátelské tábory, apod. V jedné řadě misí jezdíte v tanku, dokonce z něj můžete i střílet. Na začátku hry budete mít výcvik, ve kterém se naučíte střílet, házet granáty a pokládat bomby na určité body, plížit se, přeskakovat různé překážky a podobně. V první misi skáčete padákem a dopadnete na pole, kde je vaším úkolem zabít nepřítele a zprovoznit rádiovou vysílačku na nepřátelském území. Asi ve druhé nebo ve třetí misi budete pokládat časovou bombu na nepřátelský tank.

call-of-duty-1-2

Ve hře je obsažen singleplayer mód (hra pro jednoho hráče), ale hlavně multiplayer mód. V singleplayeru si užijete spoustu misí a různých map. V multiplayeru jsou obsaženy dva herní módy – Krveprolití (všichni hráči proti všem hráčům) a Týmové krveprolití (hráč má možnost se připojit k jednomu ze dvou týmů, například Anglie nebo Německo – tým proti týmu). Můžete si vytvořit lan server nebo se připojit na jeden z mnoha online serverů.

Ve hře Call Of Duty se mi nejvíc líbila mise, kde jezdíte a střílíte z tanku. V této misi jste měli za úkol dobýt za pomocí tanku nepřátelské území a nepřátelské tanky zničit. Škoda jen, že ve hře není mise vylodění v Normandii. Ale to nahrazuje spousta jiných misí, například dobývání Stalingradu a podobně. Grafické detaily hry jsou perfektně propracované včetně efektů. Hra byla oceněna jako nejlepší hra roku 2003.

Pvt-Martin_Dawnville

9 z 10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *