Call of Duty: Vanguard – NOVINKY – Nová kampaň, multiplayerový mod a další!

Dlouho se o tom spekulovalo a teď jsme se dočkali. Nové Call of Duty bylo konečně oficiálně představeno, ponese název Vanguard. Na hře pracují vývojáři ze studia Sledgehammer Games a vrátíme se zpátky k druhé světové. Tak trochu, půjde o alternativní historii během války a krátce po válce.

  • Plánované datum vydání: 5. listopadu 2021
  • Vývojář: Sledgehammer Games, Treyarch
  • Platformy: PlayStation 4 a 5, Microsoft Windows, Xbox One a Sreries X/S

Singleplayerová kampań bude jedním z hlavních taháků hry. Ta z pohledu čtyř hlavních postav odvypráví založení fiktivní speciální jednotky Task Force One. Úkolem hlavních hrdinů bude překazit tajný projekt Fénix dřív, než nepřátelé vyberou Hitlerova nástupce. Postavy ve hře jsou inspirovány skutečnými postavami, jednou z nich je například sovětská odstřelovačka Lyudmila Pavlichenková, ve hře pojmenovaná jako Polina Petrovová a její dabérka Laura Bailey se zúčastnila prezentace nové hry.

Součástí hry bude samozřejmě i multiplayer, na 20 mapách se můžete připojit ke klasickému modu nebo k novému „Champion Hill“ kde buď solo, v týmu po dvou nebo po třech, sdílíte životy, které se přenáší z jednotlivých soubojů a vyhrát může samozřejmě jenom jeden tým. Novinkou v tomhle modu bude ekonomický systém, všichni začnete se stejnou výbavou a buď lepší vybavení najdete nebo si ho koupíte na konci zápasu.

Call of Duty: Vanguard má naplánované datum vydání na 5. listopadu, ještě předtím se vlastníci PlayStationů můžou přidat k betě mezi 10.-13. zářím, 16. a 17. září se k nim budou moct přidat hráči z Xboxu a Battle.netu a konečně 18.-20. září si hru budou moci vyzkoušet všichni hráči.

Nová mapa se chystá i do Call of Duty: Warzone, pracuje na něm studio Raven Software a kromě samotného obsahu se do hry při i úplně nový anti-cheatovací systém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *